Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap reggel vettük észre,...

Tegnap reggel vettük észre, hogy a kert végében a régi galambólban megellett egy kóbor macska. Mit csináljunk velük?

Figyelt kérdés
Nekünk van màr 3 ivartalanított cicànk, és nem tartunk rájuk igényt, anyagilag nem férnek màr be a keretbe, de sajnàlom őket, menhelyre nem merem bevinni őket, mert nem bizok bennük, félek, hogy elaltatnàk őket....szóval nem tudom mi lenne a legjobb. Ötletek?

2016. okt. 2. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hírdesd meg őket minél több helyen. ennét többet nem igazán tudsz tenni,
2016. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Próbáld meg valamelyik rokonodnak felajánlani.Addig is gondot viselhetnéd róluk.
2016. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
9 kiscicát mentettem meg így .Fészbúk.( Froschbuk,r nélkül.Nekem sikerült az interneten,meg mindenkinek ajánlgattam.Persze én vittem el,még 50 km-re is.
2016. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat, igen nekem is az volt a gondollatom, hogy segítek az anyamacskànak. Enni inni adok neki aztàn, juniort veszek a kicsiknek ha màr làtom, hogy esznek is, meg jól kibélelem a galambolat meg dobozt is viszek be azt is kibélelem s belerakom őket, vagy csak rakjam be a dobozt s az anyjukra hagyjam, hogy bele tegye őket? Sajna hideg idők jönnek szélvédett tégla épület, de mivel tudnàm még melegebbé tenni?
2016. okt. 2. 10:40
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A doboz jó ötlet, pár rongyot, régi pokrócot, törülközőt tehetsz bele. Némi enni innivalót tegyél ki elsősorban a mama cicának, a kicsiket ő ellátja. Facebookon sok macska örökbefogadásos csoport van, hirdesd meg őket képpel. Én is egy Facebookos csoporton láttam meg a sajátom. :)
2016. okt. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Fészbúkon keress állatvédő csoportokat és kérd meg őket is, hogy a posztod alapján hirdessék a cicákat.

A helyüket próbáld meg hungarocellel kibélelni, ha van esetleg otthon, az tartja is a meleget, meg nem nedvesedik át, mint egy rongy vagy ruha.

2016. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
8%
Noé állatmenhely. Tuti nem altatják el őket.
2016. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolókkal. Hirdesd meg valahol. Addig gondoskodj a cicákról, csak nehogy hozzád szokjanak mert utána nehéz lesz tőlük megválni(tapsztalat):) remélem nem küldtem későn választ😊
2016. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszod. Szépen cseperedndek jaj olyan cukik, nehéz lessz megvàlni tőlük màr most fàj a szivem. Màr akadtak jelentkezők
2016. okt. 22. 18:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Elhiszem hogy fáj a szíved. Nekem is fájt amikor oda kellett ajándékoznom a cicákat.Egyet tarthattam meg az is meghalt. És sírtam. Azt mondják 12 évesen ez még normális de szerintem egy felnőtt is tud ilyenkor szomorú lenni:)))
2016. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!