Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Bövebben lent

Mit tegyek? Bövebben lent

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy a macskám (7/l) jobban szeressen és játtszon velem ne egész nap csak aludna.

Köszi a válaszokat!



2016. okt. 2. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak annyitt tudok hogy a macskák szívéhez a gyomrukon át vezet az út:) magyarul adj neki nagy finom kajákat kézből etesd stb.
2016. okt. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a 7/1?


Egyébként a macskákhoz rengeteg idő kell. Amikor az enyém még fiatal volt, alig tudtam megfogni, még az ölemben sem maradt meg. Aztán, ahogy öregedtünk együtt, úgy szokta meg, hogy hozzám tartozik, és az utolsó 5-6 évében már ki sem lehetett szedni az ölemből.


A macska csökönyös és öntörvényű lény, a kaja nem igazán jelent megoldást. Tisztelned kell ahhoz, hogy ő is tiszteljen. Az pedig, hogy sokat alszik, normális. Főleg most, hogy jön a hidegebb idő. Az enyém is 24 órából volt, hogy 20-at aludt.


A macska nem kutya! Máshogy fejezi ki a szeretetét, nehezebb is megszerezni, de ha egyszer tényleg igazán elkezd kötődni hozzád, akkor egy életre hű társad lesz. :)

2016. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A macskák egy része nem szereti, ha sokat foglalkoznak vele. Az enyém azt sem szereti, ha túl közel megyek hozzá. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeret. Csak ők önállóak és maguk dolgával törődnek :)

Játszani szeretnek. Találj valami közös játékot! Én néha úgy etetem, hogy elgurítom neki a szem tápot. Pofozgatja, pingpongozunk vele, vagyis lökdössük egymásnak. Így minden szem tápot kifárasztunk, mielőtt megenné.

2016. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

7/l= hét éves lány

Köszi a válaszokat!

2016. okt. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!