Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon aggódom! Lehet hogy a...

Nagyon aggódom! Lehet hogy a leesett borotvahabból evett a cicám?

Figyelt kérdés
90%, hogy nem evett bele, csak besunnyogott a fürdőbe, ahol előzőleg leeshetett a földre vagy valahova egy kis borotvahab. Az oldalán volt egy vékony csík a kis szőrén. A feje nem tűnt olyannak, nem érzem ott az illatot se. De mi baja lehet, ha belenyalt? Hányni fog vagy a hasa megy majd? Kritikát nem kérek, mert én dolgoztam, és a barátommal volt itthon! Remélem nem lesz baja tőle? Történt már ilyen valakivel?
2016. okt. 3. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Orvosnál már voltál?
2016. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem igen lesz töle baja nem méregböl van a borotvahab. esetleg hányás hasmenés de semi komoly
2016. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Komoly baja nem lesz tőle...
2016. okt. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első: nem, mert tíz perce értem haza, és most mondták nekem... fél órája történt, és elvileg nem evett bele, mert csak a szőrére kenődött. Ezért kérdeztem hogy veszélyes-e. Figyelem és ha bármi baj lenne indulnék is az orvoshoz. De mivel 90% hogy nem evett belőle (a feje utána is rendes kajaszagú volt, mert előtte nem sokkal vacsorázott) és csak ráparázok, gondoltam előtte kérdezek!

Második: köszi, elsőre én is ezzel nyugtattam magam, remélem így van!

2016. okt. 3. 20:13
 5/12 anonim ***** válasza:
Amennyi szart megeszunk egy kis borotvahab nem arthat
2016. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hármas neked is ment a zöld kéz!

Hát reménykedem benne, hogy nagyon maximum belenyalt! Simán elképzelem hogy rossz ízű. Akkor tuti nem ment bele nagy mennyiség. De ilyen feltételes idegeskedéssel nem fogom a dokihoz vinni, de mondom, figyelem folyamatosan. Békésen dorombolva alszik mellettem

2016. okt. 3. 20:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Aranyos hogy így aggódsz érte :) Nyugi ha a mi szánkba megy egy kevés nekünk se árt, ahhoz egy jó adagot ennie kéne belőle neki is szerintem, de lehet úgy se lenne baja. 21/f
2016. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtatást :)
2016. okt. 3. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:
A cicák nem buták. Szerintem nem is evett belőle, legfeljebb megszagolta.
2016. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja egy kis habtól.
2016. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!