Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok hány órát tölt...

A ti macskátok hány órát tölt nélkületek, egyedül a lakásban?

Figyelt kérdés

Munka után igyekszem vele lenni, de persze van, hogy adódna hosszabb intézni valóm... és kicsit aggódom, hogy megviseli-e, ha 8 vagy több órát egyedül van?

Ti mennyi idős cicát mennyi időre hagytok, hagynátok otthon egyedül? Vagy a kora nem számít annyit? Az enyém most 4 hónapos, szobacica. Szinte bűntudatom van miatta, ha nem kötelező dolog miatt hagynám otthon...



2016. okt. 6. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Körülbelül napi 10 órát van egyedül (utazás+munka). Vagy én vagy a párom legkésőbb hat körül hazaér. Szintén négy hónapos. Kb nyolcig ugra bugrál körülöttem, aztán megunja a játékot és elalszik újra. Tízkor kel újra kb aztán megint szaladgál és játszik. Nekem nem tűnik megviseltnek, hétvégén a fent említett tíz órát ugyanúgy végig aludja, mintha távol lennék. És olyankor általában nem is az ölembe mászik hanem a kis párnájára, amin hétköznap is alszik.
2016. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában 8 órát vannak egyedül, mondjuk ők ketten elrosszalkodnak, szóval nem unatkoznak. :D
2016. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8-9 órát van egyedül. Addig alszik, amíg haza nem ér valamelyikünk.
2016. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha 10-12 órákra hagyom egyedül(egyetem). Viszonylag jól el van.

Be van kamerázva a lakás és néha visszanézem, hogy mit csinál. Leginkább alszik, meg az ablakban nézelődik.

Néha játszik valamelyik autometizált játékával(mozgó lézer, mozgó madzag stb)


5-7 év körüli ivartalanított kandúr társasházban

2016. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

8 órát van egyedül, mióta befogadtuk (9-10 hetes volt kb.). Hétvégente van, hogy 1 teljes napot, amikor látogatóba megyünk a szüleinkhez. (Kb. havi 1 alkalom.) Kiskorában vittük magunkkal oda is, de felnőtt korára sokkal jobban megviseli az utazás.

Nem viseli meg az egyedüllét, így szokta meg, kialakult a napirendje. Amikor nem vagyunk otthon, alszik, nézelődik. Tudja, mikor érünk haza, olyankor az ajtóban vár minket.

2016. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában 8 órát, de ezt vég alusszák, szuper fekhelyük van. :D egy 6 éves nőstény és egy 12 éves kandúr (ivartalanok) a kutyám is ennyit van egyedül (7 éves csivava keverék, ivartalan kan) szóval no para ;)
2016. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!