Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?...

Mit csináljak a macskámmal? Ugye nem hal meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdem a legelejéről. Szóval augusztusban hozattunk magunkhoz egy akkor 8 hetes kismacskát. Alapból 80 km-ről származik, tehát vissza nem tudom vinni. Sosem lehetett bent, mindig is kint lakott, mert anyám kivágta a kertbe, mert amikor egyszer bejött, látta, hogy mindent össze fog szőrözni meg mindent összebúj. AZóta kint él, és naponta sírt legalább 2 hétig amíg megszokta hogy kint élt. Na de ez nem volt baj nyáron, most meg hát beállt a 0 fok körüli idő. Anyám mai napig nem akarja beengedni a macskát. De olyannyira nem, hogy amikor behoztam mert már sírt a macska, könnyezett, prüszkölt és remegett mint a kocsonya és erre anyám levágott egy jókora pofont nekem és a macskát is megpofozta erre kivágta izomból. Azóta fekszik egy kis párnán kint és egész nap ott fekszik (ez tegnapelőtt történt). Azóta nem jár ki enni, nem láttam nagyon felkelni, csak ha kiment valaki az udvarra, riadt arra fel. Megkérdeztem anyámat, hogy mi legyen vele a télen még egy nyugodtabb pillanatában (tudniillik anyám nagyon elmebeteg, mindig ideges) és azt mondta felőle megdögölhet, de nem vihetem el, vagy kirak itthonról mindenkit és nem érdekli, hogy még nem teheti meg, amint betöltöm 1 év múlva a 18-at repülök. Azt mondja a macska fogyóeszköz de amíg él addig kell neki a házhoz. A szomszédok nem kérnek macskát, mert rajtunk kívül mindenkinek kutyája van, mert sok a betörés erre fele. (nekünk riasztüónk van) Szegénynel nem tudok mit csinálni, összeraktam neki valami kis odút de nem bújik oda be, alapból ki se jön a párnájáról. Mit tegyek, ugye nem hal meg? Kicsi a bundája szegénynek. Nem akarok semmi gyámügyi vagy rendőri dolgot mert nem akarok állami gondozásba menni. :((

2016. okt. 6. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben titokban felvenném a kapcsolatot állatmentőkkel, és odavinném a cicát... anyádnak nem kell tudnia. Bár ha jól olvastam neki ""fogyóeszköz"", ami egyszerűen felfoghatatlan..... de legalább őt mentsd meg és próbáld elérni hogy ne legyen nálatok másik cica se..
2016. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
AJÁNDÉKODZ EL! Siess, így meg fog halni.
2016. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak meg mondd azt hogy elszökött...
2016. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott egy állatorvosi rendelőben.
2016. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj de anyád egy önző,mocskos,sznob beképzelt kur*a.Kiraknám én az udvarra,de úgy,hogy onnan vissza nem jönne.Mindenképp add oda valakinek.Barátnő,osztálytárs,ismerősök.Hirdesd a neten is akár.Bárhol jobb helye lesz,mint nálatok.Azt nem értem,hogy miért vettétek így magatokhoz.Ilyenennek egy növényt nem adnék,nemhogy àllatot.
2016. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
anyádtól megkérdezném, miért "kell neki a házhoz", amikor felőle meg is dögölhet. ilyenre nem bíznék egy zsák szemetet se. minél előbb menekítsd el a közeléből a cicát, próbálj neki jó helyet találni.
2016. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már mindenkinél körbepróbáltam, még próbálkozok vele az utolsó pár ismerősőmnél, de lehetetlen eddig. Az állatorvosi rendelő nagyon messze van, nincs szállítókosara és nem tudom mennyibe kerülne. De addig kéne neki valami amíg el nem tudom vinni valakihez, mit rakjak neki össze?
2016. okt. 6. 18:32
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írj facebookon macskamentő csoportokba. Hol van helyileg a cica? Hátha valaki tudna segíteni.
2016. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy fonott kosár is jó neki , bugyoláld be is vigyétek el valahogy ismerőssel ügyeletre . Esélyes hogy hogy meghal ha pár óra múlva nem látják el . Azért nem eszik mert baja van . Enyém akkor került elő mikor a veséje kezdett leállni , megmentették .
2016. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Gépelj le egy levelet, hogy tudjuk mit teszel az àllatodal s ha fojtatod jövünk mikor nem szàmitasz rà.üdv: a Radikàlis àllatvédők. Keztyübe érj csak a laphoz. Vagy levél nélkül csak egy olyan maszkot dobj a làdàba amit ők hordanak. S ha nem érti mi ez kapj fràszt s mond el v mutasd meg kik ők.
2016. okt. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!