Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cica ivartalanitasa?

Lány cica ivartalanitasa?

Figyelt kérdés
A cicamat 15 napja ivaralanitottak. A 9 napig nagyon szep volt a sebe de utana reggel azt vittem eszre hogy par varratot kiszedett es azota mindig raszarad valami a seb kore de nem gennyesnek tunik , a kulso varrat is felszivodo de mar nagyon aggodok hogy ennyi ido elteltevel mindig ilyen a seb :( orvoshoz azert nem viszem mert eszik jatszik szalad nics bedagadva szoval azt mondtak ilyenkor o se nagyon tudna mit kezdeni es magatol kell begyogyulnia. Volt mar valakinek hasonlo akar kutyanal hogy 2 hetes seb meg nedves volt ?

2016. okt. 7. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Te szedted a varratàt?
2016. okt. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze a cicàn kívül? Szóval nem doki?
2016. okt. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem betadine-nal kellene kenni.2 hetes sebnek már b kellett volna gyógyulnia..
2016. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ott maradt a varrat, szóval nem vitted vissza varratszedésre ha jól veszem ki..mert azt mondta a doki hogy felszívodik? Oké.ami bent van az tényleg felszívodik de kívűlről vagy a doki vàgja le vagy te is megteheted.a csomok alatt vàgd el és a kiàllo szàllakat vàgdosd le....de nem àrtana ha megnézetnéd a dokival
2016. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
" azt mondtak ilyenkor o se nagyon tudna mit kezdeni " Kik mondták? A kofák a piacon? Szerinted az normális, hogy KETTŐ hetes sebből szivárog valami? NEM szabad már "nedvesnek" lenni. Enyémét 10 nap után szedte ki a doki, pár nap múlva szinte nem is látszott a heg. Ne várd meg, amíg sokkal komolyabb baj lesz!!
2016. okt. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező jol gondolom hogy ott maradt a varrat?
2016. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen mindenki jol gondolja . azt mondta a doki szo szerint hogy nem kell varratszedesre vinnem mert a kulso is majd felszivodik idovel. Es ra kerdeztem szoval biztos vagyok o mondta hogy ne nyuljak hozza , azt meg hogynne vigyem orvoshoz ismerosok mondtak akiknek mar volt cica ivartalanitva. Persze ha nem gyugyul elviszem csak nagyon megviseli az orvos es nem akarom foloslegesen odavinni mert eleg messze van
2016. okt. 7. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Jo hülye dokid van. Nincs olyan varrat ami kívűl belűl felszívodik, belül igen, de kínt mi szívja fel? Gondolim làtsz kiàllo szàllakat a hasàn amiket màr a cica boncolt meg.azokat vàgd le szépen. És a csomok alatt vàgd le. Ha szarul néz ki akkor doki.
2016. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszat :) felhivtam a dokit azt mondta varjak meg par napot. Es mar teljesen abba maradt es szepen gyogyul a sebe :D
2016. okt. 11. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!