Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ért már macskatámadás?

Ért már macskatámadás?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 11:27
1 2
 1/19 anonim válasza:
Őmm... Nem.. Téged? O.o
2016. okt. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen. Ismerősnél voltam, mondta, hogy elzárja a macskát, mert agresszív. (Sziámi macska volt.) Erre a macska dorombolni kezdett, hozzám dörgölőzött, meg is lepődtünk, ott maradt velünk a szobában. Beszélgettünk ismerősömmel, egyszer csak rám ugrott a macska, karmolni kezdett, a pólómat kiszakította, és úgy kellett rólam letépni, hogy ne karmoljon arcon. Pedig semmi nem történt, nem volt kaja- vagy vérszagom, talán féltékeny volt, hogy a gazdája velem beszélget, fogalmam sincs.
2016. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a minap egy csapat, legalább 8-9 vérszomjas macska lerohant minket(haveromat és engemet). Alig bírtuk lerugdosni magunkról őket. Havernak az arcában egy 3,5 mm mély seb van, kis híján a szemét harapták ki, pár centin múlt. De, ami igazán szarul esett, hogy a sürgősségin kiröhögtek. A pulóveremet szétszaggaták, a testem tele harapás, s karmolás nyomokkal..... Most ezek harci macskák, lehet őket harcra nevelni, vagy csak szimplán veszettek voltak? A szájuk nem habzott, és a doki sem mondta, hogy elkaptuk volna-e a vírust, persze tetanuszt azért kaptunk.
2016. okt. 9. 12:11
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát jobbulást. Láttam már ilyen macskákat, hogy csapatostul jártak egy faluban, fújtak és rohantak felém, ahogy arra mentem. Talán éhesek, elhanyagoltak, meg valószínűleg agyban sem egészséges macskák voltak. Nem tudom. Szeretem a macskákat, de ha csapatban mászkálnak, jobb kikerülni őket.

A sziámi meg alapból vadabb, amiről feljebb írtam.

2016. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. okt. 9. 12:35
 6/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo, azert erdekelne a macskatamadas helye, akar maganban is.
2016. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Sètálgattatok bèkèsen az utcán ès nektek esett egy csapat macska? Bocs, de valahogy nem tudom elkèpzelni, pedig jópár ève macskákkal foglalkozom. Mèg az utcai "elmebeteg" sem támadott meg soha amikor megfogtam.
2016. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A kóbor kutyák hajlamosak falkában támadni, de macskákról nem tudom elképzelni én sem. Játékból támadhat a kismacska.
2016. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Hàt ez elég hihetetlen, a cicàk nem tàmadnak még, ha éhesek sem csapatostul:) Engem nem tàmadott még meg macska, de a pàromat màr igen, mert egy kóbor macskàval akart játszani. Vàratlanul lecsapott rà a macsek erre vàrhatóan védekezett ilyedtében foggal karommal....az egyik ujjàra ugy rà fogott a metsző fogàval hogy úgy kellet kitépni belőle a macska fejét..most megint van egy kóbor a kertbe, nemtanulvàn az esetből most vele akar cicàzni a 37 éves nagymedvém:)))) hàt ha birja csinàlja:)) pedig van cicànk akit simizhet...
2016. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem is hihetetlen volt, ha nem velem történik én sem hinném el. Amúgy is van egyfajta macskafóbiám is, mostmár egy szelídhez is képtelen lennék hozzá érni.
2016. okt. 9. 16:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!