Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Férget hányt a macska, mennyir...

Férget hányt a macska, mennyire valószinű hogy en is elkaptam?

Figyelt kérdés
Simogattam, meg feljöttaz ágyba néha.
2016. okt. 9. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el állatorvoshoz, nagyon durván férges! tudtommal nem kaphatod el, a mieink is feljárnak, igaz ők kezelve vannak.
2016. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már hányta is, akkor nagyon gyorsan vidd dokihoz. Ha pedig kigyógyul, figyelj oda a rendszeres féregtelenítésre.

Amúgy szerintem nem kaptad el.

2016. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden macskázás után és étkezés mosogatás előtt érdemes kezet mosni . Gyenge tápok sok nyers hús és házi koszt esetleg másik macskától kapta el .
2016. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs féreghajtva? 3 havonta kellene.
2016. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz férgességet elkapni. Ezért kell kezelni a háziállatainkat. Mi egyszer azt hittük, hogy elkaptuk, elmentünk a háziorvosunkhoz, aki azt mondta, hogy ha velünk egy háztartásban élő ember, vagy állat férges, akkor mindenkit egyszerre kell kezelni féreghajtó tablettával.

Aztán nálunk kiderült, hogy senki nem volt férges, de jobb a megelőzés.

Szerintem ha ennyire durva a helyzet, hogy már a hányásban is féreg van, akkor nem elég a macskát féregteleníteni, menj el te is a saját háziorvosodhoz és kérd ki a véleményét!

Ja! Egy férgesseg után az egész lakást nagyon alaposan ki kell takarítani. Magas hőfokon ágynemű stb. mosás.

És természetesen a 3 havonkénti féreghajtás minden háziállatnál egyszerre. Így minimális az esély arra, hogy oda-vissza fertőződjön az egész család.

2016. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!