Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az éjszakai nyávogással mit...

Az éjszakai nyávogással mit lehet tenni? Help

Figyelt kérdés
3 éves lány cicusunk van, örökbefogadtuk lassan 2 hete van nálunk. Parazitamentesítés megvolt. Ivartalanítás novemberben lesz.(állítólag nem tüzelt még sosem, pici cica kis fejletlen, lehet ezért) Eddig semmi gond se volt, éjszakára ki van zárva a hálóból de napközben abba a helységbe megy amelyikbe szeretne. A hangját se nagyon lehetett eddig hallani, nem rongált szobatiszta bújós minden rendben vele. Tegnap este viszont nagyon sokat nyávogott éjszaka. Kajája, vize van az alomból mindig azonnal kiszedem a dolgokat. Millió játéka van, kaparófája labdái, gesztenyék csüngők az asztal alatt... Lehet túlreagálom, csak nem akarom, hogy rosszul érezze magát.

2016. okt. 12. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet egyedül érzi magát, vagy mivel mentett, rossz emlékei vannak, ha egyedül van egy sötét helyen nagyon sok ideig. Talán megszokja. Amúgy miért nem engeditek be este? Rosszat csinált?
2016. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először amikor beengedtük éjszakára örömében összefosta az ágyat. Meg úgy konkrétan a lakás több pontját egy pár napig. Ezt ugyan sikerült kikezelnünk és elmúlt már ez a túlzott örömködés. Ő egy olyan cica, hogy alapjáraton véve is nagyon bújós, mindenhova követ, nyakunkban van a játék sem érdekli ha ott vagyunk pedig próbáljuk lefárasztani a férjemmel. Arra is rájöttünk, hogy nem a szoba izgatja, mert ha nyitva van mi meg kint akkor be sem megy. Valószínű mi hiányzunk neki csak hát nagyon nehéz úgy aludni, hogy ő a fejeden van szó szerint. De ha van erre megoldás szívesen aludnánk vele együtt.
2016. okt. 12. 09:02
 3/6 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van szerintem:

vagy mégis tüzel (nem hinném, hogy 3 évesen soha nem tüzelt)

vagy tényleg csak a fejeden szeretne aludni.

Sajnos a másodikra a megoldást nem tudom.

2016. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt.:) Ő kapott egy párnát, az lett A Párna, ami csak az övé, imádja. Amíg filmezünk, hagyom, hogy rajtunk feküdjön ahogy akar, aztán később átrakom a párnájára, és alszik ott tovább. Ha napközben nem vagyunk, már akkor is csak ott alszik, szerintem megnyugtatja. Ha megszokja, hogy nem tűntök el, és jó dolga van, kicsit le fog higgadni. Beszélj hozzá sokat, simogasd, valószínűleg csak szeretet hiányos, nem kifejezetten a fejed a célpont csak a közelséged.
2016. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálunk is van egy takaroja amin alszik es amit mindig az olunkbe teszunk és dagaszthatja. Jatszunk vele sokat simizzuk nyugtatom még énekelgetek is neki tiszta bolond vagyok remélem lenyugszik idővel :)
2016. okt. 12. 19:07
 6/6 A kérdező kommentje:
örömmel írom, hogy megoldottuk a dolgokat :D kialakítottunk egy kis fekhelyet a takarójából, 2 éjszaka alatt leszoktattam, hogy felugráljon az ágyra! Így ha aludni megyünk ő is jön a kis helyére a székbe és végigalussza az éjszakát csendben, velünk de mégis külön :) mission completed, köszönöm a válaszokat
2016. okt. 28. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!