Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki szerint rossz táp a royal canin (én se vagyok oda érte) de mégis akkor a legszebb a macska amikor azt eszi?

Figyelt kérdés
Több prémium tápot próbáltam(orijen,acana,applaws,leonardo) és ezt tapasztalom.

2016. okt. 15. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
DETTO ugyanígy vagyunk vele, szerintem ár-érték arányban sz@r a Royal, pont ezért próbáltam meg én is többféle tápot (a felsoroltakat is), és mindhárom macskám akkor a legszebb, ha a Royalt eszi. Ennyit erről.... :)
2016. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz táp, csak nagyon drága, vannak hasonló vagy még jobb összetételű tápok ennél olcsóbban.

De ha a cicádnak ez vált be, akkor adhatod nyugodtan.

2016. okt. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mit gondoljak róla. A fórumokon mindenki szidja, de az állatorvosunk szerint megbízható, jó táp. És mindkét cicánk ezt kapta már a tenyésztőnél is. Most is ezt kapják a cicáink, és semmi gondjuk.
2016. okt. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azért szidják, mert régen 2 helyen gyártottak royal canin név alatt 2 féle tápot, az egyik a mai jó minőségű, a másik egy silány táp volt. Ezt sokan nem tudják, csak azt hogy ilyen néven futott egy rossz minőségű táp, ezért olvashatod neten hogy tele van ízfokozóval, stb.
2016. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Èn se tudom már,hogy mit gondoljak.😊 Elvileg a magas hústartalmú gabonamentes tápok jobbak a macskának, én azzal etetném. Viszont látványosan dúsabb és fényesebb a szőre ha royalt kap,ami pedig arra utal,hogy jobb neki.Energikusabb is a macska. Ennek pont fordítva kéne lennie nem?Ezért is tettem fel a kérdést,hogy más is tapasztalt-e ilyet.A kétféle gyártású royal nekem új információ,gondolom a silányabb minőséget a Kelet-európai piacra gyártották..
2016. okt. 16. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak a kutya változatáról tudok nyilatkozni. Az első helyen a rizs vagy a kukorica áll, tehát abból van a legtöbb, nagyon túl van árazva, szinte arany áron adják, mégis a gagyibb félék közül való. Illetve a kölyök tápjaikban rengeteg a fehérje, ez sok kutyának nem tesz jót, de sajnos ez csak utólag derül ki.
2016. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért rossz mert gabonás. Ugyan ilyen árban vannak gabonamentes tápok meg még olcsóbba is. De kinek mi válik be.
2016. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 elwera ***** válasza:
Barátom apjának van egy nagyon szép macskája, az marha szívet kap, meg rendes húsokat, mellé néha olcsó tápot.
2016. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!