Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám 4 hónaposan még...

A cicám 4 hónaposan még nagyon játékos volt! Most meg állandóan fáj a bordája és a hasa is igen megnőtt. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Szijasztok!A cicám 4 hónaposan még nagyon játékos volt!

Most meg állandóan fáj a bordája és a hasa is igen megnőt és dölgölözik mindenhez meg állandóan doromból!

Mitől lehet ez?Lécci válaszoljatok mert már állatorvoshoz is vittem de semmi!Nem tudom....:(


2008. okt. 3. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
nem értem mit jelent, h fáj a bordája? ha fáj neki hogy dorombol?mindenesetre nálunk is hasonló a helyzet leszámítva h nem fáj a bordája, vagyis nincs panasz. de úgy másfél hónapja még naon játékos volt éjszaka is randalírozott. most meg bújik, ha a párom a széken ül akkor felugrik az ölébe, simogattatja magát és dorombol.és ő most 5 hónapos, lehet h kinőtte, vagyis nyugisabb korszaka van
2008. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Mit mondott az állatorvos? Neki kellene tudni hogy mi baj. Lehet hashártyagyulladás, vagy valami emésztőrendszeri baj, meg sok minden más is, én így látatlanba többet nem tudok mondani, ha a doki semmit nem mondott, vidd el egy másikhoz mert akár halálos is lehet.
2008. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kandúr? Mert ha nem, akkor lesz még agresszív is... :D
2008. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ.

Ha nőstény és ivarérett, akkor:

-"bekandúrozott"

vagy

-"be fog kandúrozni"

vagy valami komoly, hasi baja van. Vidd el ÁLLATKLINIKÁRA, ott pontosabban meg tudják vizsgálni, nem olyan drága egy ilyen vizsgálat. Vidd el, fő a biztonság!


Ha kandúr, akkor nem hiszem, hogy vemhes lenne (picit vicces lenne :D), szerintem feltétlenül vidd el mindenféleképpen állatorvoshoz. De egy másikhoz, nem ahhoz, ahova először vitted. De ezt a borda fájós dolgot nem igazán értem. Honnét veszed, hogy fáj a bordája?

2008. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogy az állatorvos mondta amugy köszönöm!

Nem tudom!Az állatorvos átjött és azt mondta még mindig fáj a bordája vagyis fáj neki még de nem annyira!

És amugy nőstény!

2008. okt. 3. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
De most hány honapos? A nöstényeknél elöfordul, hogy dörgölöznek, mikor már érettek a dologra, igy hivják fel a figyelmet a kani cicákra, többekköz, de ez kb 7 honap után van! Az hogy nagy a hasa azt nem tudom több féle dolog lehet, honaptol függ mert lehet ha kb 8-9 honapos hogy kiscicák lesznek, és akkor is szokott dörgölözni :D
2008. okt. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el egy állatkórházba, ott többen dolgoznak -nem annyira elfogultan ítélnek! Korszerű műszereik vannak (röntgen, CT stb.) Azonnal megállapítják a műszerekkel, hogy van-e komolyabb belső baja v. nincs.
2008. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!