Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd akivel jóban...

A szomszéd akivel jóban vagyok odébb akar költöztetni két vadmacskát. Gonosz?

Figyelt kérdés
Torkon haraptàk az ő macskàjàt csunyàn. Màr fél éve sebesítgetik meg a cicàjàt és màr elege lett a két kóborbol àllítolag menhelyeket màr fel keresett, de semmi és most el akarja fogni öket hogy odébb vigye. Sajnàlom őket de valahol megértem. Vannak ötleteitek a gondjàra? Nekem semmi jo nem jutott eszembe.

2016. okt. 16. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Mi az, hogy odébb akarja költöztetni? Ez szinonima arra, hogy ki akarja nyírni őket?
2016. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Dehogy gonosz, abszolút érthető. Én fél évet sem vártam volna.
2016. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Már miért lenne gonosz? Én az első eset után elvittem volna őket. Szeretem az állatokat úgy általában, de az enyémeket mindenek felett, és nyilván az a dolgom, hogy megvédjem őket.
2016. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kinyirni akarja hanem elfogni es egy kerülettel odébb vinni
2016. okt. 16. 10:43
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Az EGY kerület a macskának nem számít, max egy nap és újra ott van.


Ha komolyan el akarja költöztetni, akkor minimum 20-30 Km-rel arréb kell vinnie.

2016. okt. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy gonosz!

Érthető, hogy nem akarja, hogy bántsák a cicáját.

Ha valaki eteti ott őket, akkor tuti vissza fognak menni. Nálunk is van két kóbor macska, akiket egy öreg etet. Ők is már nagyon elszemtelenedtek, de tuti nem fognak elmenni máshova, amíg itt meg van a biztos kajájuk.

2016. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Akkor most vadmacska vagy vad macska ??
2016. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Mi elvittük a cicánkat nyaralni a Balatonhoz, de ott megszökött. 2 hét múlva mentünk haza Budapestre, a cica otthon várt minket.
2016. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gonosz, a sajátját védi a kóbor macskáktól. Egy menhelyre nem tudja bevinni?
2016. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Ez tök érdekes :) okos cica lehet.

2016. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!