Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam le a cicámat...

Kisomegas11 kérdése:

Hogy szoktassam le a cicámat a karmolásról?

Figyelt kérdés
Ma kaptam egy kiscicát,aki kb 6-7 hetes lehet(azért nem tudom pontosan,mivel az utcán találták és az ismerősünk nekünkadta,de holnap megyünk vele orvoshoz,hátha ő tud mondani valamit)Szóval...Kiscicánk állandóan, ha hozzá akarok érni,mancsait felemeli és karmol,illetve harapni akar...Valszeg még kicsi,és azt hiszi játszani akarok vele,de ez így nem olyan jó nekem,hogy egy simit se enged :'D Van valami módja arra,hogy leszoktassam a karmolásról/harapásról?Próbáltam azzal,hogy mondom neki ,hogy "Nem!" de folytatja..Valaki ad egy-két tippet?

2016. okt. 16. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne próbáld simogatni még a bizalom nincs meg.Valami játékkal tereldel a figyelmét.
2016. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A testbeszédéből meg lehet állaptani hogy játékból karmol és harap vagy azért mert még vad. Ha játékból csinálja akkor már megszokta az új helyét. A tarkójánál fogd két ujjad közé a bőrét (nem így kell felemelni), ettől megnyugszik. Közben a másik kezeddel simogatni is tudod.
2016. okt. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni: (nem kell így felemelni)
2016. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!