Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire jó a Visan Optimanova...

Mennyire jó a Visan Optimanova táp? Jobb mint a Royal canin? Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Jobb minőség, de az én cicám mégis csak a royalt ette.
2016. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó minőség 70% húst tartalmaz ès van már gabonamentes tápja is pl.:a nyulas, az ára szerintem nagyon korrekt a hasonlóan magas hústartalmú tápokhoz képest.
2017. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik cicámnál erre váltottunk amióta az acana/orijen csillagászati áru lett.Tetszik,hogy van steril és idős cicáknak való tápja is,és őszintén engem 70%-os hústartalom mellett nem izgat ha gabonás,mert mennyi gabona lehet benne? Annyi az egér gyombrában is van! ☺ Hogy jobb e mint a royal? Ez cicafüggő szerintem. A másik macska royalt eszik mert ő tènyleg akkor a legszebb ha azt kapja. Érdekes,hogy egymás tápjába nem esznek bele,pedig egész nap kint van a 2 tálka.
2017. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kíváló minőség.
2017. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!