Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rabló! A macskám. Így hívják...

Rabló! A macskám. Így hívják nem véletlen, mert a szomszédoktól lopkod kisebb hülyeségeket amiket vissza szoktam adni, ha tudom kié. De most vissza adjam?

Figyelt kérdés
Kis gyerek jàtékokat stb hord haza, de ezútal kínos helyzetbe hozott. Egy bugyit lopott sejtem kié. Nagy méretü nagyi bugyi. Megsérteném a nénit, ha vissza adnàm? Hogy làttam mit hord!?

2016. okt. 18. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarsz kinos találkozást fecnivel rakd a kapujára vagy postalábájába
2016. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%

Hát ez hatalmas, jó fej macsek lehet :'D

Szerintem se add vissza személyesen.. juttasd el valahogy hozzá.

2016. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

:D Nagyon jó. Semmiképpen ne személyesen, és ne akaszd a kapujába (vmi ilyesmit írtak). Nagyon diszkrétnek kell lenni. Őszintén egy bizonyos korban én nem adnám vissza. Tényleg hülye helyzet.


De támadt egy mentőötletem: küldd vissza a macskával! :-)

És magyarázd el a macskának, mi az, amit van értelme ellopni :-)))

2016. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
74%
Vicces ..
2016. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
A kertbe szokott ruhát teregetni? Esetleg várj ki egy nagyon szeles napot, és egy ilyesmi üzenettel dobd pl. a postaládába: "A szél kifújta az útra, a kapu előtt találtam, sejtem hogy innen van"
2016. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne add vissza! Lehet észre sem vette, hogy eltűnt. Az meg szerintem gáz, hogy bedobod a postaládába. Mindkettőtöknek kínos lenne ez így.

Amúgy az én macskám plüss állatokat hordott haza, egér, mackó stb.

2016. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!