Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miau-miau levendulás alom,...

Miau-miau levendulás alom, ismeri valaki? Jó választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az eMagról szoktam almot rendelni, nagyon jó volt a Mitzy, de sajnos már nem lehet rendelni (remélem csak átmenetileg). Mivel nagyon kell az alom, a Miau-miau almot rendeltem meg. Ahogy megnézem kinagyítva a képeket, vannak azonos ikonok a két csomagoláson, lehet hogy ez valójában ugyanaz a termék? (Vagy csak mindkettő Romániában készül és ott ezeket a jeleket használják?)

Próbálta már valaki ezt a márkát? Milyen?


Köszi!



2016. okt. 19. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. En levendulat akkor szoktam hasznalni, ha veletlenul megkarmol es nagyon irtozik az illatatol, ezert nem is vettem ilyen almot. Szerintem jobb, ha simat veszel, mert a levendula neked lehet jo, mert kevesbe erzed a szagat, de a cica nem biztos szeretni fogja, az eros illatoktol irtoznak
2016. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!