Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés

Mostanában mikor simagatom meggajdul; odahúzza a karomat magához, rááll mind a négy lábával és úgy csinál, mintha ásna (behúzott karommal csinálja, tehát fájdalmat okozni nem akar) és mellé harapdálja a csuklómat meg a karomat,

Az utóbbi pár hétben szokott rá erre és fogalmam sincs miért csinálja. És csak velem.

Van ötletetek?



2016. okt. 22. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a cica? Lány e vagy fiú? Lehet hogy csak játékból csinálja. Vagy ez az újabb "hülyesége":D
2016. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2 éves fiú
2016. okt. 22. 19:49
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Akkor ez csak egy megszokás:)Majd elnövi. Ha zavar téged hogy ezt csinálja akkor kicsit pöccintsd meg a nóziját. Meg kell tanulnia hogy nem szabad:D
2016. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Bele kell harapni a fülébe:D
2016. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Áruld már el nekem 4es, hogy honnan jött neked ez a fülharapdálás, már egy másik kérdésnél is olvastam.
2016. okt. 22. 20:03
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az is én voltam.Én azért szoktam megharapni,mert nagyon vicces amikor nyávog,aztán rámfúj,meg ha morog.
2016. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os te beteg vagy.
2016. okt. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám szokta ezt csinálni, en meg olyankor elveszem a kezem, fel állok, várok egy kicsit, aztán egyszer csak elfárad es mar nem is érdekli az egész. Utána hagyja magát simogatni.
2016. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Meggyömöszöljük a macsekot XD
2016. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha rászólok nem ér semmit úgyhogy azt szoktam csinálni, hogy egy kicsit meglököm a fenekét (nem úgy, hogy fájjon neki) akkor meg neki áll nyervákolni...


4,6os, igen, "sejtettem" hogy te voltál; vagy legalábbis remélem, hogy ilyen debilből nem sok van...

Nem zavar, hogy fáj neki? Meg nem zavar, hogy benne van a szőre a szádban?

2016. okt. 22. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!