Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hozzám került a mamám 8 éves...

Hozzám került a mamám 8 éves nőstény cicája. Orvos sosem látta, sokáig volt bolhás (szerintem legalább 2 évig), ivaros, a szemfogaiból le van törve. Vigyem el orvoshoz, esetleg érdemes lenne ivartalaníttatni?

Figyelt kérdés
Kölyke sosem volt.A hasán van egy lógós rész ami aggaszt.Amikor a hátán fekszik nincs ott,de mikor áll,vagy az oldalán fekszik ott van.A fogaiból le van törve,mást nem vettem észre.Rajtam kívül szinte mindenkivel agresszív.Vigyem orvoshoz?Akkor is tudja majd kezelni ha fúj/harap/karmol/menekül?
2016. okt. 24. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a biztos, ha elviszed orvoshoz, ő tudja hogy kell bánni az ilyen cicákkal. Szerintem érdemes lenne ivartalaníttatni.
2016. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd orvoshoz! Ő megoldja a kezelését, valószínűleg volt már dolga agresszív macsekokkal :)

Nem csak a macska, de a te érdekedben is szükséges volna a féregtelenítés és néhány fontosabb olrás beadása.

Ivartalanítani bármikor lehet egy macskát, sosem késő.

2016. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a lelógó rész, az nem egy lebernyeg-szerűség (bőr természetesen) a hátsó lábainál? Jó, mondjuk, nem látom, de ha ilyen, az szerintem nem gond.

Orvos tud olyan fogást, hogy nem tud megmozdulni a macska. Állatorvosnál ugyanúgy félnek, mint a kisgyerek a gyerekorvosnál, szóval nem biztos, hogy lesz kedve a cicának agresszíveskedni. Utána adjál majd neki valami finomságot.

2016. okt. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!