Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám fogai hátul fogkövesek...

A cicám fogai hátul fogkövesek, az állatdoki elaltatja amikor eltávolitja a fogkövet? Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen elaltatja, mivel egy ultrahangos készülékkel szedi le a fogkövet. Az ultrahang magas frekvenciáját a macska nem tudná éber állapotban elviselni. 4000-7000 Ft-ba kerül. Ha utána nem akarod majd újra elvinni az állatorvoshoz kb. fél-egy év múlva, fogkőteleníteni, akkor ajánlom, hogy naponta vagy kétnaponta mosd meg a fogát. Állatpatikában lehet kapni, „macskafogkrémet”, ami ugyan nem egy fogkrém, hanem egy átlátszó sárgás színű, halas ízesítésű emulziós gél, aminek Virbac a neve. Olyan 2500 Ft-ba kerül, hatásos. Én fél éve szedettem le a macskám fogáról a fogkövét, és még mindig szép tiszta, hála a fogmosásnak.
2008. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
nem elaltatják hanem csak elbódítják. utána ha kész vagy hagyják hoyg felkelljen magától vagy adnak neki egy kis szurit és már fent is van:)
2008. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na ne mondd, hogy bódítják, részt vettél egyáltalán egy ilyen eljáráson a kezdetétől a végéig?? Láttad, hogy intravénásan beadják az altatót és már 20 mp múlva úgy ernyed el a macska, mint egy rongybaba? ja és ez utána egy tubust dugnak le a torkán ami a lélegeztetővel van összekötve, hogy légezni tudjon. Szóval csak azért írtam, hogy altatják, mivel ott voltam és láttam, hogy hogyan zajlik le ez az egész. Szóval ne mondd, hogy bódítják...
2008. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!