Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hét után még van értelme...

4 hét után még van értelme megkeresni?

Figyelt kérdés
Halálos beteg cicánk az utolsó napjai egyikén elment az udvarból, én sajnos nem voltam otthon azon a héten, a családom pedig nem vigyázott eléggé és eltűnt. Ez 4 hete volt, azóta nagyon bánt, hogy nincs meg a teteme, már biztos nem él, de jobb lett volna eltemetni... egyszer már körbejártuk a közeli részeket, de nem találtuk sehol, de néha előjön bennem, hogy lehet kellene egy alaposabb keresést végeznünk a környéken. Messzire nem juthatott, nagyon gyenge volt már. Van még értelme ennyi idő után keresni? A ház mögött nem messze erdős rész van, ahol róka is járhat, esetleg elvihette?
2016. okt. 25. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy meglenne. Papámék cicája is elment meghalni sose találták meg. Vagy egy padlásra ment fel vagy valami kis zugba elbújt. Mások padlására amúgy se mehetsz fel. Meg elég sok idő eltelt már nem nézhet ki szépen ha még egyben van ennyi esőzés után. Vagy valami el is vihette igen.

Egyszóval nem sok esély van megtalálni, de ha nagyon bánt szétnézhetsz.

2016. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Így van. Sajnos, ha már 4 hete ment el ilyen állapotvan, akkor elég valószínű, hogy a testét vagy megette vmi vagy csak épp olyan helyre ment el, ahol te az éleben nem találnál rá( pl.: vmilyen állatnak az oduja, gödör stb. Tudom, hogy nem könnyű, de nem tudsz mit tenni.
2016. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!