Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hatásos bolhaírtót keresek...

Hatásos bolhaírtót keresek "normális" áron a 4 kiscicámnak és a 2 felnőtt macskámnak. Létezik a bőrre csöpögtethető is?

Figyelt kérdés
Próbáltam bolhanyakörvet de felakadtak vele ágakon,mivel erdő közelben lakunk.Mit javasoltok?
2016. okt. 25. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Stronghold spot on. Szerintem normális áron van, más kérdés, hogy hat macska esetén megdobja az összbüdzsét.


Nekem irtózatosan bolhás kismacskára adta orvos, három nap után nyomuk se volt.

2016. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van igen bőrre cseppenthető is. A mida spot jó àrban van és hatàsos. Kérd a dokidtól mond el hàny cica s mekkoràk. Nekem úgy adott egy nagy kiszerelést és fel írta az adagolàst. Így olcsóbb mintha mindnek külön vennél.
2016. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt beszéltem állatorvossal.Elmondtam a problémámat és a 6 cicára a szer 10-12 ezer forint lenne.Próbálok másik dokinál,mert ez nekem nagyon drága.
2016. okt. 26. 14:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Probáld kisállat eledelesnél.
2016. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!