Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám látta kora d. u. hogy...

Apám látta kora d. u. hogy vérzik a cicám orra de tovább sétált valamerre kint, én most értem haza, hivogatta apám meg most én is, hogy dokihoz vigyük. Nem jön. Lehet már késő?

Figyelt kérdés

2016. okt. 26. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet.
2016. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak verekedett és most kószál. Azóta hazament? Nyugi, lehet csak reggel kerül elő. Drukkolok és írj majd, mi lett a cicáddal! :)
2016. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi kedves #2 igazad volt. Valamelyik cica orrba kapta. Attól féltem, hogy az orràból jött a vér, de " szerencsére" csak külső sérülés. Tegnap késő este jött meg. Nemrég értünk haza a dokitól kapott antibiotikum inekciot meg itthon betadinnal kell kezelni. Ívartalan làny cica. Nem verekedős de most van a kerbe3 vad kóbor. Biztos ők voltak. Köszi az aggódàst! Aranyos vagy!
2016. okt. 27. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!