Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért halt meg a cicám?

Miért halt meg a cicám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A cicám pár napja nagyon beteg volt, és a mai este folyamán meg is halt. Kb. 5 percig kapkodott levegő után. Ma is és tegnap is voltunk vele állatorvosnál, de nem tudta megmondani, mi baja van, csak adott neki 3 injekciót ma is és tegnap is, és mégis itthagyott minket. Igaz, a cica már öreg volt, de esetleg valami nátha, vírus okozhatta a halálát?

Mérgezés szóba sem jöhet, mert szobacica volt.


2016. okt. 26. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy nátha volt, lehet hogy egyszerűen a kora vitte el, nem bírta tovább a szervezete, van ez így. Remélem szép hosszú élete volt nálatok. Megkérdezhetem hány éves volt a cica?
2016. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
elötte napokban volt depressziós v ingerlékeny? nyávogott nagyon előző napokban? tudod a macskák mindíg megérzik hogyha közeleg feléjük a halál. nekem rengeteg macskám volt s előző este ok nélkül igazán vinnyogtak, szóval ez többször előfordult nálam. még az ismerőseim is azt mondogatták h az ő cicájuk is vinnyogott a haláluk előtti este.
2016. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a cicád. Őszinte részvétem.


Sajnos én is megtapasztaltam már ezt az érzést.


Az állatorvosok sem istenek.

Bármi lehetett.


Nálam is anno mondtak 3-4 lehetőséget, miközben sok pénzt otthagytam mindenféle kezelésre hiába.

2016. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kb. 13 éves körül volt tehát szép évet megélt, de ő volt az első, legokosabb szinte, és nagyon szerettük.:( (több cicánk van)

2-es: folyton bújt elfele az ágy alá. :/

Köszönöm szépen Nektek! :)

2016. okt. 27. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény, igazán sajnálom.
2016. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szívbeteg volt, azért kapkodta a levegőt.

Az állatorvos nem isten, még ha szupersztárnak propagálja magát. Összesen csak sokba kerül.

2016. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2016. okt. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!