Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok venni Magyarországon...

Hol tudok venni Magyarországon /vagy akár külföldről rendelni/ xxl-es macskabútort?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van 2 nagycicám, egy 8 kilós szibériai, és egy 10 kilós maine coon.

Ugyan van egy nagy(mármint magas, 4 emeletes 180 centis) macskabútoruk,de a fekvőhelyek nem igazán az ő méretük....a fél macska lelóg róla, még akkor is, ha összegömbölyödik.

Szeretnék nekik venni karácsonyra egy az ő méretülhöz passzoló bútort. Tudom, hogy olcsóbb lenne csinálni, de mindenki fakezű a családban.

Az sem baj, ha drága(max 150ezret szánnék rá) csak akkor legyen minőségi anyagból, legyen stabil, hogy egy lendületből ugró 10 kilós minipredátor ne borítsa fel, és lehetőleg dizájnos is ha megkérik az árát. Illetve ugyan úgy nagy, min 4 emelet legyen rajta, szabad és fedett fekvőhelyekkel. Külföldi oldal is jó, ha szállítanak Magyarországra.



2016. okt. 29. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a zooplus.hu-n nézz körül.Rengeteg felszerelést(és minden egyebet is a cicatartáshoz)találsz az oldalon. 15 ezer forint felett pedig ingyenes a szállítás.
2016. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maxitabi ***** válasza:

A zoopluson kívül:

[link]

[link]

[link]

[link]

(Én amúgy a nyáron vettem egy nagyot a fressnapfban (mc kandúr+ egy kisebb házi),more4cats felina- az átlagnál nagyobb egy kicsit-de még nem az igazi, viszont vastag a törzse. Átvariáltuk egy kicsit,de ez sem egy életbiztosítás,ha ugrálnak... )

Jó keresést!Ha megtennéd,hogy ha találsz valamit, megírod??!!

2016. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy nagyméretű macskabútor van, és nem nagytestű macskának való macskabútor direkt, de lehet hogy valahol a kettő találkozik, nekem átlagos testű cicám van.


A zooplust én is tudom ajánlani, én is ott vásárolok.


Egyéb ötleteim, linkek:

magyar: [link]


külföldi:

[link]

(tudtommal ezeknek van európai lerakatuk, mert ez kínai webáruház - de az összes ilyen macskabútor kínai)


az ebay-n pedig biztos van.

[link]


ez a német ebay.

2016. okt. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézem a 2. válaszoló első linkjét, már látom, hogy szerencsére tévedtem, tökjók!
2016. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még egy link:


[link]

2016. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!