Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak?

Mi baja lehet a cicámnak?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
fázik
2016. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előbb elküldtem mint akartam. Szóval hányik, meg hasmenése van. A hányása hát nem is tudom, ilyen habos. A szeme egy hónapja nagyon betwg volt, úgy nézett ki, hogy már nem maóad meg köztünk. Lassan már kilábal a betegségből. Mi baja lehet? Nem lázas semmi iyen baja nincs, csak bágyadt, nem játszik ahogy szokott. Sajnos legközelebb csak kedden tudnám állatorvohoz juttatni.
2016. okt. 29. 17:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról vagyok.
2016. okt. 29. 17:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mérgezés, fertőzés, emésztőrendszeri gyulladás nem megfelelő táplálás miatt.

El kéne vinni ügyeletre, de gondolom az szokás szerint nem megoldható.

Csak főtt csirkemellet szétfőtt rizzsel/krumplival vagy száraztápot kapjon. (Előbbi sokkal jobb lenne)

A folyadékpótlására figyelni, ha magától nem iszik fecskendőből, pipettából akármiből itatni. Esetleg egy kevés szőlőcukrot lehet feloldani a vízben, de csak szőlőcukrot. Embereknek készített gyógyszert tilos neki adni

2016. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ. A mérgezést és a nem megfelelő táplálást azt kizárnám. És megtudtuk oldani, hogy holnap bevigyük az ügyeletre, szóval holnap minden kiderül, hogy mi baja.
2016. okt. 29. 17:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez volt kb. egy éve, az összes macskánk elkapta. Hasmenésük volt és habosat hánytak, de nagyon sokszor egy nap. Valami fertőzéses vírus, de nem mérdezés. Több napig hordtuk őket inekcióra és meggyógyultak. Szóval vidd el minél hamarabb!
2016. okt. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most jöttem meg az állatorvostól. Ugyanaz a baja amit a 6-os mondott. Valamilyen fertőzés. Minden második nap kap szurit az állatorvostól egy héten keresztül.
2016. okt. 30. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor az én cicának volt baja, kamillateát, bérescseppel adtam neki picike cukorral, h ne száradjon ki. Háromóránként a fecskendőből.
2016. okt. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!