Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem hagy aludni a...

Miért nem hagy aludni a kiscicám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Halloweenkor kimentem a haverjaimmal sétálni és találtam egy kiscicát. Úgy 1hónapos lehet. Folyton követ mindenhová, és haza vittem. Az első éjszakán nem hagyott aludni. Játszottam vele, ki is fáradt, próbátam róla nem tudomást venni mikor este nyávog hogy keljek fel, de nem megy, mert nagyon hangosan nyávog. Felraktam magam mellé az ágyra, nyugton maradt, dorombolt, és elaludt. Mivel nem igazán tarthatnám meg a cicát, nem szeretném nagyon magamhoz szoktatni. Pedig mással nem akar lenni csak velem. Mit tegyek hogy elaludjon egyedül is?

14/L



2016. okt. 31. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne zavarjon,hogy ma van Halloween...
2016. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha holnap, vagy későbbi időpontban olvassák akkor már nem lesz halloween xd
2016. nov. 1. 00:07
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
legalább megfürdetted?
2016. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A kiscicák ilyenek, társak mellett szeretnek aludni, anyukájuk, testvéreik mellett. De ne izgulj, mások mellett is szívesen alszik majd idővel, akiről tuda, hogy szereti őt és gondoskodik róla, nem csak veled.
2016. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Zárd ki

Fél óra múlva már nem nyávog

2016. nov. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, meg van fürdetve. utolsó: nem fogok ki zárni mert kint van egy idős macskánk aki eléggé durva idegen cicák társaságában. Apám meg nem.is engrdi.
2016. nov. 1. 07:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Második: köszi :) ez kb mennyi idő?
2016. nov. 1. 08:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
1 hónaposan még nem szokták elválasztani sem őket, valószínűleg eddig az anyukáján és a testvérein aludt, ettől érezte magát biztonságban. Most jobb híján hozzád menekült, így téged követ, mert miattad érzi magát biztonságban. Szerintem ez pár hónapos koráig benne marad, aztán ahogy önállósodik, úgy fogja egyre kevésbé bánni, ha egyedül alszik. De alapvetően felnőttként is szívesen alszanak ember közelében.
2016. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kinti és pici cica.

Új környezetben van egyedül és fél.

Sajnos ez egy darabig nehéz lesz.

Ha te nem tudsz róla megfelelően gondoskodni vagy a másik macskával nem jönnek ki, akkor próbáld elajándékozni.

Minél kisebb annál nagyobb az esélye hogy lesz rá érdeklődő.

Ha tudod vidd el dokihoz, ő megvizsgálja és segít meghatározni a korát és a megfelelő táplálást is.

2016. nov. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!