Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska wc-t és almot tudnátok...

Macska wc-t és almot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Amikor régen volt cicám még csak a hagyományos alim volt. Most viszont egy csomó féle és anyagú van. Srgítenétek hogy melyik vált be? Illetve hogy milyen az az aktiv szénszűrős fedett alomtartó?
2016. nov. 1. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az aldiban veszem.750 kb az ára és jol csomosodik.
2016. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, az Aldis a legjobb! Sok almot kipróbáltam már, de az Aldisnál még nem találtam jobbat sem árban, sem minőségben!
2016. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. nov. 1. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én a szilikonos almot használom zárt wc-vel, a tetején van az aktív szénszűrő. Az alom és a szénszűrő megköti a szagokat, tehát nincs semmi "macskaszag" a lakásban.A szilikonos alom előnye,hogy nem porol ès csak a kakit kell kivenni,a pisit felszívják és szagtalanítják a szemcsék. Az én cicám szereti a szilikonos almot mivel kiskora óta ezt használja. Vannak cicák akik nem kedvelik. Nekem egy zacskó kb.3 hétig elég ès nagy előnye számomra,hogy könnyű,tehát nem kell cipekednem.
2016. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megkérdezhetem hogy hol veszed a szilikonost és mennyibe kerül? Plusz neked milyen cica wc-d van? Mert láttan hogy kb 4-5 eftról indul akár 20 eftig.
2016. nov. 1. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A wc-t az alphazooban vettem pár éve 4-5 ezer forint volt körülbelül, teljesen jól bírja. A szilikons almot mindig más helyen veszem,általában ahol akciós. Alphazoo, tesco,fressnapf,aldi, illetve ha rendelek a zooplusról akkor onnan 3×5l 2990Ft. Ez kb.3hónapra elég. De mivel 1 cicám van így elég nehéz összehozni,hogy meglegyen az ingyenes szállítás(15 felett szállítanak ingyen)ezért nézem az akciókat is. Ha most lesz cicád érdemes megnézni a zooplus.hu-t mert rengeteg mindent árulnak nagyon jó árom a cicáknak.
2016. nov. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én sanicat almot veszek, amelyik csomósodik és nem szagos vagy max fű illatú.


Igazából tök random lett kiválasztva, és akkor sincs tőle macskaszag ha már cserélni kell az egészet. Az aldis macska alom nálam frissen se vált be. Jól csomósodik, de a szagokat nálam nem fogta meg.


Ez a sanicat szerintem jó, bár a macskám nem finnyás, neki eddig mindegy volt mit rakok alá, csak azt szereti ha sok, mert imád benne ásni.


És fedett szénszűrős WC-je van, ami nálam inkább abból előny, hogy nem szórja ki az almot kívülre, a szagot inkább az alom fogja meg, nem az a kis lapocska.

2016. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Utolsó, hol vásárolod az almot? Köszönöm
2016. nov. 2. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Zooplusról. Nagy tételben nagyon olcsón adnak dolgokat, úgyhogy össze szoktam gyűjteni 20 ezer forint értékben almot és kaját neki és akkor több hónapra rendelek egyszer, úgy ingyenes.
2016. nov. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben szokott lenni 3 ezer Ft körül fedett wc (meg szállító is, macskabútor is van olcsóbban). Nem zártat használunk, csak láttam. Ha nem tévedek, pont most voltak ilyen kutya-macska cuccok ebben az újságban, nézd meg a honlapjukon.

A zooplust tudom ajánlani. Én is onnan veszem a szilikonost (Tigerino).

És elképzelni sem tudom, hogy lehet elég egy zacskó alom valakinek három-négy hétig. Attól hogy beszívja a pisit, az még benne van, nem párolog el.

2016. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!