Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegségre utal? Lehet...

Milyen betegségre utal? Lehet otthon kezelni? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Én arra gyanakszom hogy fül gyulladása lehet! Megnéztem a fülét nem látom az atka jelet! Szóval ezek a tünetek: Néha elkezdi rázni a fejét fakarja a fülét és azt a fülét le is konyítja Most éppazon az oldalán is fekszik! És arra lettem vigyelmes hogy ki van sebesedve a füle töve felé (a vakarástól)! Ezt lehetne kezelni itthon vagy vigyem el állatorvoshoz? Mert ha dobhártya gyulladása van az elég súlyos! SEGÍTSETEK SÜRGŐS!

2016. nov. 4. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb vidd el állatorvoshoz, mielőtt valami baj történik!!!!
2016. nov. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet otthon kezelni, vidd orvoshoz.
2016. nov. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Otthon kezelni nem tudod, vidd orvoshoz.
2016. nov. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami belement a fülébe, mélyre, azt csak orvos tudja kiszedni spéci fogóval. Vagy fulgyulladas, szóval mindenképpen orvos!
2016. nov. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké lehet még ma elvisszük! Köszönöm!
2016. nov. 4. 14:48
 6/7 A kérdező kommentje:
De mondjuk most nem csinálja csak néha!
2016. nov. 4. 14:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi ma megnéztem zseblámpával és az egyik fülében tényleg van fekete váladék tehát fülatka! Szerintem annyira nem súlyos ha alig láttam! De elmegyünk az orvoshoz és kérünk fülcseppet!
2016. nov. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!