Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most ezt miert csinalja a cicám?

Most ezt miert csinalja a cicám?

Figyelt kérdés
A kandúr cicám 1 hónapja lett ivartalanítva. Benti cica és látom, hogy "szerelmeskedik" a pléddel napi többször is. Ez elmúlik, vagy mit lehet tenni?
2016. nov. 4. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Pontosan mit értesz 'szerelmeskedés' alatt? Párzik vele? Vagy csak ölelgeti? Amúgy 1 hónapig még simán benne vannak a hormonok, később teljesen kiürül.
2016. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most lesz 1 eves. Parzani akar vele, tapos rajta, dorombol, raharap es ugy mozog..
2016. nov. 4. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Mint mondtam még benne vannak a hormonok, kell még egy kis idő míg kiürül. Előtte is csinálta, vagy most kezdte el? Mindenképpen mosd ki a plédet valami jó illatos mosószerrel, az biztos elveszi a kedvét, de idővel valószínűleg magától is abba hagyja.
2016. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod remelem ugy lesz :) ivartalanitas utan kezdte el. A pled mindig mosva van de nem lat akadalyt az en Ivanom :)
2016. nov. 4. 17:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :) Valami citrus illatú légfrissítővel fújd le a plédet, ha gondolod, azt ki nem állhatják, tapasztalat. :D de mint írtam, valószínű magától abba hagyja
2016. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Képzeld azóta is csinálja, már neki ajándékoztam a plédet... :D
2017. máj. 16. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgytűnik ez szerelem :D mindenesetre érdekes dolog
2017. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az en macskam alapvetoen erdekes termeszetu :D a macskaktol fel a kutyaktol nem, imadja a vizet es most ez... :D
2017. máj. 17. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Kis különc :) hát egészségére :D
2017. máj. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!