Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem fekszik a cica a...

Miért nem fekszik a cica a helyére?

Figyelt kérdés

Van egy kis ólja, ami jól ki van neki bélelve.

Voltunk állatorvosnál, aki mondta, hogy egy picit bolhás, adott neki cseppeket és mondta, hogy mossuk ki az ágyneműjét. No hát így is tettem, addig egy másik takarót tettem be, de nem tetszett neki, nem ment bele.

Visszacseréltem a régi ágyneműjét, de egyszerűen nem akar bemenni az óljába. Beraktam, de egyből kisurrant, nem értem mi baja van.

Örülnék neki, ha újból használná az ólját, elég sokat dolgoztunk vele, meg szélvédett helyen van, szem előtt. Tudnátok adni valami tippet?


2016. nov. 4. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a mosás után más illata lett, elvesztette a megszokott, "otthon" szagát. Szórj bele egy kis szárított macskamentát, valószínű tetszeni fog neki. Mi is így szoktatjuk kaparófához őket. De egyébként, ha szükségét érzi, hidd el, használni fogja. ;)
2016. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm! :)
2016. nov. 5. 07:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimostad a szagot, nem olyan, nem puha, nem úgy szigetel! Meg amúgy is macska, te nem döntöd el, hol fekszik!!! :-D De amúgy mi ez az új hóbort itt neten, hogy mindenki "ólban" tartja a macskát??? :-D :-D :-D Ólban disznót tartunk! :-D Ha 1 bejárata van a cicaháznak, soha nem fog éjjel benne aludni! Nem buta, hogy felkínálja magát a kóbor kutyáknak! Ha az alján van a lyuk, a hideg belemegy, mintha ablak lenne, úgy vágjatok bele lyukat!
2016. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!