Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerűl kb. egy fajtati...

Mennyibe kerűl kb. egy fajtatiszta Maine Coon cica, tenyésztőtől?

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom de rengeteg információ vagy a google-ba :D oda is ilyen könnyű beírni mint ide feltenni a kérdést :D
2016. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Néhány évvel ezelőtt 80 ezer Ft-ért lehetett venni. Tesóm legalábbis annyiért vette. Megbízható tenyésztőtől van, nagyon szép cica.

Együtt voltunk macskakiállításon, beszéltünk tenyésztőkkel, ők is 80-100e Ft-ot mondtak, hogy annyival lehet készülni. Ez kb. 3-4 évvel ezelőtt volt, nem tudom pontosan.

2016. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Menhelyen tudod te milyen csoda csini hosszúszőrű gombócok vannak? 100eFt körül van main coon törzskönyvezve, "utánzat" keveréket ingyen vagy ha szeméttel találkozol, 20-40 közt kapsz.. ennyiből mennyi mindent adhatsz egy kis kidobott szőrmóknak! :)
2016. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
hobby célra(ivartalanítási kötelezettséggel) 100 körül, tenyésztésre 300-500 ezer között
2016. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!