Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elment a cicám meghalni?

Elment a cicám meghalni?

Figyelt kérdés
Múlt héten megütötte nagyon a lábát és nagyon bicegett rajta. Másnapra bedagadt az egész mancsa és elvittük állatorvoshoz, de azt mondta rendbe fog jönni magától. Pár napra rá már alig tudott járni a lábain, ha fel is állt összeesett. Utolsó nap csak egy kis tejet ivott délelőtt, délután pedig nyitva volt a többi cicusnak az ajtó és kiment nagy valószínűséggel. Lehetséges, hogy elment meghalni? :( 3 hónapos kandúr cica volt, 2 napja tűnt el. :(

2016. nov. 5. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Vissza kellett volna vinni az orvoshoz, hiszen láttátok, hogy nem jön rendbe magától, sőt egyre csak rosszabbodik. Én személy szerint mondjuk egy olyan orvoshoz vittem volna, aki meg is röntgenezi, nem csak rávágja hogy majd rendbe jön. Valószínűleg nem pusztul el, ha megkapja a normális ellátást. (Tejet meg nem kéne neki adni alapból.)
2016. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem ment el meghalni. Elment és a fàjos labaval màr nem birt hazamenni! Gratula!!!
2016. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Mégis milyen sarlatán orvoshoz vitted? A cica még akkor is hazamegy ha lóg a bele, már ha bír. Nem elefántok, hogy elmenjenek meghalni. Haza akart menni csak nem tudott. Nem kellett volna úgy elengedni és másik orvoshoz kellett volna vinni, aki ellátja. Ehhez ne vigyél többé állatot. Ilyenkor sebtisztítás és antibiotikumkúra a minimum. Sajnálom szegény cicát, lehet elhúzódott valahova mert legyengült.....
2016. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is ez történt amit az uccsó mond sajnos :(((

Akarna, de már nem tudott :(

Környéken és magatok környékén alaposan kerestétek? Lehet egy bokor aljában, suffniban, bárhol..Vagy kikecmergett az út széléig :(

2016. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem meghalni ment el, legalábbis nem ezzel a szándékkal, de fájós lábbal lehet, hogy nem tudott már hazajönni, elütötték, megfogta kutya stb.

Ahogy rosszabb lett az állapota, vissza kellett volna az állatorvoshoz. Illetve, keressetek egy olyan állatorvost, aki ilyen esetben röntgenez, mert lehet, hogy el volt törve a lába, vagy a gerince is sérült volt.

2016. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ebben tévedsz előző. A macskák igenis elmennek meghalni, ha érzik, hogy itt a vég. Akkor viszont te nem ismered eléggé a cicákat. Szinte mindegyik eltűnik. Viszont ez a kiskandúr elkóválygott valahogy, és már nem tudott visszajönni szerintem.
2016. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Elment. Összegömbölyödött valahol és megvárta a véget. Az enyém is ezt csinálta.. még én boldog voltam a koliban, otthon lesz.rták, hogy tályog van a nyakán a szeméig. Kifakadt neki, de már késő volt mire megtudtam, még dorombolt nekem este, aztán kint találtunk rá a bokor alatt. Az öreg cicamamák és papikák is így szokták. :'( Elmennek, hogy ne lásd..
2016. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

LEhet, az enyémnek az idióta szomszéd átlőtte a mancsát. Egy hét után találtuk meg félholtan a padlás legeldugottabb zugában.

Persze azonnal (éjszaka) állatorvos, aki meg is műtötte... aztán végül életben maradt, szerencsére.


De nektek nem való macska - semmilyen állat -, ha képtelenek vagytok gondoskodni róla. Márpedig ez az.

2016. nov. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!