Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát egyedül hagysz a...

Kiscicát egyedül hagysz a lakásban? Nem szed mindent szét?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hetes cicánk, de folyton butaságot csinál. Növényt eszik, függönyt szaggat, bútort kapar. Mit csinál, aki minden nap dolgozik, és napi 8-10 órát egyedül kell hagyja a cicát a lakásban?
2016. nov. 6. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy csomó kaparófa és kaparószőnyeg a házban. Ettől még előfordul, hogy megkaparja egy kicsit a fotelt, vagy a kanapét, de nem tesz kárt. Egyébként a mi cicánk szinte egész nap alszik, ha egyedül van. Csak akkor randalírozik, ha otthon vagyunk :)
2016. nov. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a te cicád milyen idős? Mert egy nagy cica már nyugodtabb, meg nyilván több saját cucca van, mint egy picinek.
2016. nov. 6. 07:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 hónaposan került hozzám a cicám.


Első dolgom volt kaparófát venni neki, és bármibe is csimpaszkodott vittem át a kaparófához. Szerencsém van mert nagyon okos, gyorsan megértette, és többnyire csak azt kaparja.


A függönyt minden nap félrehúzom az ablakból, amíg elvagyok, így nem piszkálja. Növényem csak egy van, feltettem 2,5 m magasra, ott nem éri el, nem tud hozzá felugrani sehogy.


Nálam a gond a fotel cincálása volt, ezt letakartam törülközővel, de amint kapott egy saját tornyot, az izgalmasabb lett neki.


Amúgy amíg dolgozok, ő többnyire alszik. Ha amikor otthon vagy játszol vele, nem lesz baj vele.

2016. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, az enyém már három éves, de kicsi korától nálam van. Picinek sem okozott kárt soha. Én is elhúzom a függönyt, hogy ki tudjon ülni az ablakba, mint a kettes válaszoló.
2016. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, higy szobanövényem nincs :) Nem bántotta, amikor volt, de mindig megnézte közelről és féltem, hogy megkóstolja, így inkább elajándékoztam.
2016. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!