Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám egyszerűen nem akar...

A cicám egyszerűen nem akar enni, nagyon keveset eszik, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Konzervet is kap,itthoni meleg kaját is kap, szóval mindenfélét kipróbáltam vele de nagyon keveset eszik. A korát sajnos nem tudom mivel utcáról hoztam haza:) Hosszú szőrű cica, nagyon szép tényleg,az előző gazdija jól bánt vele...de lehet hogy beteg?
2016. nov. 6. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet beteg.... Ezt állatorvos tudná megmondani.

Vagy a gazdija hiányzik neki...

2016. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, úgymond gazdája nem volt csak valamelyik háznál született és így ennyi:) De azért köszi :) Elviszem állatorvoshoz szerintem.
2016. nov. 6. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a biztonság kedvéért, de lehet, hogy ő ilyen kisétkű. Nekem kettő cicám van, az egyik alig felét eszi annak, mint a másik (ő sem zabagép),nem sovány, fürge, dorombolós.
2016. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A konzerv se a házi koszt nem valami jó. Jó minőségű száraztáp elegendő lenne neki, vagy nyers hús.
2016. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
El fogom vinni állatorvoshoz ez már biztos:) Az enyém borzasztóan lusta macsek,de közbe meg nagyon játékos is. Nagyon kedves, mindig bújik, semmi baj nincs vele tényleg csak ez az egy a probléma hogy nem eszik. Előtte kutyusos voltam,így tényleg új vagyok ebbe a cicatémában:D
2016. nov. 6. 15:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki adni tápot de picik nagyon a fogai és nem tudja még elrágni:/
2016. nov. 6. 15:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vizsgáltasd meg orvossal. Ha még nem kapott, eleve kell neki féreghajtó, bolha elleni kezelés is.

Amúgy tényleg ne konzervvel etesd, hanem kölyökcicáknak való, magas hústartalmú táppal vagy nyers hússal (csirke, pulyka, kacsa, nyúl, marha, halak, amiket kaphat például. Disznót és vaddisznót NEM kaphat nyersen).

2016. nov. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm :)
2016. nov. 7. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!