Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Karmol a macskám mi lehet az oka?

Karmol a macskám mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
amugy nagyon cuki
2016. nov. 6. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden macska ezt csinálja. Koptatja a körmeit. Vegyél neki kaparófát, vagy valamit, amit kaparhat. ;)
2016. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül csak koptatás miatt karmolászik! Féltékenység, antiszociális érzések, jelölés.. Ha emberre vagy háziállatra támad, az nem normális, kezelni kell!

Az új szomszéd macskája is mindenkit szétkarmolt, fújt, betámadott.. terápiás céllal elkaptam párszor és agyonsimítottam! Amíg nekem jól esett! Mindenhol!!! Olyan cuki volt, nehogy már ne lehessen simítani!! Miután rájött, hogy nem kinyírni akarja mindenki, tök lábhoz dörzsölődős lett! :-D :-D Ill. azért még félős, de engem szeret! :) A másik cica öregebb, 14 éves. Az csak elbújik, olyan magának való, utálja ezt a másikat hogy ő is szeretve van, nem hagyja dögleni.. Majdnem kihullott a haja a nőnek, mikor meglátta, hogy az antiszociális és a szívbeteg macska vígan pattog, ugrál a fonál gombolyag után! :-D :-D :-D Engem érdekes módon szeretnek, mert nem óbégatok, hogy gyere vissza, mit csinálsz, minek mentél ki..... és persze fényesre vannak simítva, ez a kulcs!!! :)

2016. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia Meláni :D Te is itt vagy? :D
2016. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!