Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúr macskám...

Ivartalanított kandúr macskám augusztus 3 óta nem jött haza, volt olyan akinek ilyen hosszú idő után meglett a cicája?

Figyelt kérdés
Mindennap otthon volt sokat, velem aludt, ezért is gondolom, hogy baj lehet, sajnos már nem hiszem, hogy előkerül, de hátha van valakinek hasonló élménye. Amúgy a falu szélén lakunk kocsik nincsenek, volt bolhanyakörve, de azt mondták attól nem lehetett baja... nem tudom :(

2016. nov. 8. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

csinálj egy plakátot amin leírod,hogy honnan tűnt el és add meg az elérthetőségeidet meg egy képet a cicáról.

ragaszd ki a környéken és a helyi facebookos csoportokban is rakd ki.

mivel könnyen lehet,hogy valaki befogadta,hátha visszakapod így.

chip vagy oltási könyv van,amivel tudod igazolni,hogy a tiéd?lehet szükség lesz rá.

de ha jóérzésű ember fogadta be,akkor biztos visszadja neked. elvégre foglalkoztál a cicával,ivartalanítva volt,nyakörve volt..

remélem előkerül.

2016. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de 99%, hogy nem jön haza

Vagy befogták (és nem befogadták. macskát, ha ennyire szeretik, nem lehet csak úgy befogadni), akkor ennyi idő alatt már odaszokott

Vagy kutyákkal találkozott

Vagy más kandúrral/kandúrokkal (nem a csajért verekedett, hanem védte a területét)


Én is faluszélen lakom.

Két macskánkat szabadon engedett kutyák téptek szét, egy kandúrunk más kandúrral/kandúrokkal folytatott csatában maradhatott alul. És a mérgezésről még nem szóltam...


Szóval plakátolhatsz, kérdezősködhetsz, de én nem fűznék hozzá nagy reményeket. Sajnálom.

2016. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Az én cicám ilyen hosszú ideig még nem tűnt el ugyan ,de volt hogy 4 hétig nem volt meg,és a mamám találta meg a nappalinkban.Véletlenül bezártuk szegényt :D
2016. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"4 hétig nem volt meg,és a mamám találta meg a nappalinkban.Véletlenül bezártuk szegényt :D"


Hogy mivan? 4 hétig senki nem járt a nappaliban? Senki nem hallotta a nyávogást? Hol laktok ti, a Buckingham palotában? Minek írsz butaságokat, de komolyan.

2016. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Miénk fél év után jött haza. Vsz. befogták valahol, mert egyáltalán nem volt lerobbanva. Mikor tehette, meglépett és hazajött!
2016. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A mienk majdnem egy évig nem jött haza (ivartalanított), aztán váratlanul megjelent nyávogva az ajtóban. Koszos volt, csapzott, sovány, de a Micu volt az. Hol járt, nem tudjuk, de közel az erdő, házak alig vannak, talán valaki elvitte. Állatorvos megnézte, nincs semmi baja, csak sokat éhezhetett. Kapott oltásokat, chipet, elkábítottuk, hogy meg tudjuk fürdetni. Rengeteget akart enni, de ezt nem szabad, azt mondta a doki. Most már sokkal jobban van, de a szőre még rövid, mert meg is nyírtuk (hosszúszörű macska).
2016. nov. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
remelem hazamegy bar mar eleg regen elment szegenyke;-(((
2016. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek jó szokása elvinni egy kis állatot, aztán mert otthon nem engedik, kidobni. Persze, hogy mi lesz vele, az már senkit sem érdekel.
2016. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 200 fős faluban lakunk, egy egyszerű cirmos fehér cica volt, raktam ki rögtön papírt a falu facebook csoportjában is megosztottam, sajnos semmi, vidéken (tisztelet a kivételnek) a macska darab-darab. Nekem NEM, ő volt a legjobb barátom (bármennyire is ijesztően hangzik). Tudtam az első nap amikor nem láttam, hogy baj van, a macskáink állandóan otthon vannak a ház mellett és minden este velem alszanak.A bolhanyakörvre azt mondták attól nem lehetett baj, verekedni nem szokott szerencsére. Tudom, hogy baj van, de örülök, hogy volt akinek igen hosszú idő után is hazatért a cicája.
2016. nov. 9. 08:00
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sajnallak kerdezo es megertelek. nekem az allataim semmivel nem jelentenek kevesebbet mint a gyerek. van aki ezt eliteli en teszek ra, imadom oket es mindent megteszek ertuk ami tolem telik. jo hogy a ferjem ugyanilyen igy nem kell veszekedni emiatt. Bar az igazsag ha nem szeretne az allatokat nem lennek vele, sot nekem baratom se lehet az aki nem szereti az allatokat. ez nalam teljesen kizaro ok. nagyon szurkolok hogy elojojjon a kis cirmosod.
2016. nov. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!