Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kandúr macskám...

Ivartalanított kandúr macskám augusztus 3 óta nem jött haza, volt olyan akinek ilyen hosszú idő után meglett a cicája?

Figyelt kérdés
Mindennap otthon volt sokat, velem aludt, ezért is gondolom, hogy baj lehet, sajnos már nem hiszem, hogy előkerül, de hátha van valakinek hasonló élménye. Amúgy a falu szélén lakunk kocsik nincsenek, volt bolhanyakörve, de azt mondták attól nem lehetett baja... nem tudom :(

2016. nov. 8. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
nekem volt ilyen esetem,a nyavajás hazajött majd 1 év mulva dög kövéren,szét aggódtuk magunkat...aztán ha ez nem lett volna elég még eljárkált ismét ,valahol bezabál stb,nagy szerencséjére beszereztem neki egy kutyát,azóta se láttuk,hála az égnek
2017. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Az én macskám 2016. Július. 21-én szökött meg és 25-én haza jött! Le soványodva, de nem volt a szōre mocskos.. Valaki befogadhatta addig alig ehetett. egy betegsége miatt csak egy féle ételt eszik minden mást kihány! Plakátoltunk, posztoltunk facebookon! Kérdezō remélem haza ért a macskád már
2017. febr. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Unokatestvéremék kis kedvence, Micu hét hónapos korában elment, nem találták sehol. Két évvel később megjelent a koszos, csapzott, sovány állat a kertben. Micu volt (van chipje). Valószínűleg gyerekek csalhatták el, elvitték messzire, mégis hazatalált.
2017. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meglett a cicus?
2018. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!