Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy oda mindenkihez a...

Miért megy oda mindenkihez a macskám?

Figyelt kérdés

Mindig eljárkál, ha az emberek mozgolódnak valamiért a szomszédban rögtön megy hozzájuk és nincs bizalmatlansága idegen emberek iránt. Rossz hogy alig van itthon és ha enni hívom is nehez ér ide. Szoktam vele foglalkozni minden nap pedig.

Más szomszéd macskája meg ha már messziről meglát úgy elszalad hogy szinte már hallom a hangrobbanást.


2016. nov. 9. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez típus kérdése is , másrészt lehet hamar kitették a családból én lassan önállósodik . Bepótolja a haverkodást játékot az emberekkel .
2016. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan macska esetén tapasztaltam ilyet amelyik a kora miatt már rövidlátó volt. Messziről nem tudta beazonosítani az embereket, ezért azt gondolhatta hogy egyik családtag lehet. Aztán közelebb ment és kb. 1 méterről felismerte ha idegen volt.
2016. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs egy éves, 7 hetesen lett elhozva
2016. nov. 9. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!