Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálja mindenki a...

Miért utálja mindenki a macskákat? Csalódtam az emberiségben!

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy a környezetembe mindenki utálja a macskákat... Olyanok is akiknek "van" (az udvarukba jár és azért simogatni jó). Vagy 20 embert megkérdeztem és majdnem mind azzal jön, hogy a macskák nem hűségesek és nem lehet őket tanítani semmire. Szerintem egyik sem igaz.

És mindenki rögtön azzal jön, hogy a kutyák jobbak! Miért kell összehasónlítani?


Amúgy félre értés ne essék, imádom a kutyákat is...


Ti is ezeket gondoljátok a macskákról és nem kifejezetten szeretitek Őket?



2016. nov. 11. 08:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Imádom a macskákat,és szerintem rajtam kívül még nagyon sokan.
2016. nov. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
24%

Szia! Annyiban biztosan nem igaz, amit mondasz, hogy nem a környezetedbe utálják a macskákat, hanem a környezetedben. Hello, fiatalok, könyörgöm, fogjátok fel, hogy az eltérő ragozás más jelentéssel ruházza fel a szót! Érted, mi a különbség? Csak egy betű, de más jelentése van, a -ba, -be ragnak, és más a -ban, -ben. Lehet nyelvtannácizni, de ne korcsosítsuk már el az anyanyelvünket.

Egyébként osztom a környezeted véleményét a macskákról. Nem utálom őket, miért is tenném, de haszontalannak találom őket. Társasági lénynek mondjuk jók.

2016. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
Kiskorom óta a cicák a kedvenc állataim, személy szerint hozzám közelebb állnak, mint a kutyák. Hülyeség, hogy nem hűségesek, miért ne lennének azok? Annyi a különbség, hogy a macskák jóval önállóbak, mint a kutyák, nem csüngnek folyton az emberen, én többek között ezt is szeretem bennük.
2016. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
1%
Egyetértek az ismerőseiddel, a macskák undorító, haszontalan, kártékony dögök.
2016. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Túrórudi, ha nem tudod normálisan kifejezni magad, nem kell válaszolni. Inkább a magadfajta az undorító meg a kártékony...
2016. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
55%
Volt egy idő, amikor tíz macskát etettem. Ebből két-három szomszéd macska volt. Télen mindig beengedtem őket a szobámba. Volt amelyik a villanykályha tetején, volt amelyik előtte aludt, én meg persze állandóan nyaggattam őket, mert nagyon szeretem az állatokat. Azután jött egy szörnyű betegség és az összeset elvitte. Most egyelőre nem merünk macskát tartani, de nagyon hiányoznak.
2016. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
73%

Én speciel szeretem őket is és a kutyákat is. Van mindkettő nekem :)

Azért nem szeretik sokan, mert nem ismerik, nem értik őket. Mert teljesen mások, mint a kutyák, ami normális, mert a kutya falkaállat, a macska magányos. Csak az emberek nagy része ezt nem tudja, vagy nem veszi figyelembe.

2016. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
20%
Én csak azt nem értem miért csalódtál az emberiségben e-miatt? Én sem kedvelem a macskákat, szerintem nem kötelessége az embereknek szeretni őket...
2016. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
5%
5. Normálisan fejeztem ki magam, undorító állatok. Te minek nevezned, ha ezek a csavargó dögök bemászkálnának a kertedbe, a teraszodra, összeszarnák-hugyoznák ott a párnákat, a kiteregetett ruhákat, esetleg beköltöznének a gyereked babakocsijába, egy fél kiló macskaszőrt otthagyva?
2016. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%
#8: a csalódtam az emberiségben nyilvánvaló gyerekes túlzás. Tizenéves, ilyenkor hajlamosak igazán a szélsőséges megnyilvánulásokra anélkül, hogy tudnák, mit beszélnek.
2016. nov. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!