Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sok ilyen vicces aszisztens van?

Sok ilyen vicces aszisztens van?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődik, hogy kb. Egy hónapja üldözök egy vadóc kóbór cicàt, azért, hogy ivartalanítani vigyem. Nos tegnap végre el kaptam. Be raktam a macska hordozóba. Egy próblémàm akadt, hogy az én dokim vasàrnap nem rendel,így hàt ki guggliztam a hozzàm közel eső és épp rendelő àllatorvosokat. Talàltam is egyet fel hívtam, s elmeséltem a próblémàm, hogy 1 havi üldőzés utàn sikeresen be cserkésztem a vadoc kóborkât s vinném ivartalaníttatni, erre közli a nő, hogy jelenleg nem tudnak ivartalanitàst végezni mert csak1 orvos van bent épp! Magamban: miiii??? Nem gondoltam, hogy egy egész orvosi team kell egy cicus rutin mütétjéhez....oké... Aztàn még 1 próba felidéztem neki ujból a próblémâm hozzà téve hogy lehetőségem sajnos nincs napokig elszàllàsolni a macsekot, szóval akkor el kell engednem. Közli a dràga, hogy akkor most engedjem el s ha legközelebb sikerül elfognom akkor hívjam ujra, de ne felejtsek időpontot kérni:)))))) na neeeee. Màr azon gondollkodtam, hogy mondom a neki adom a macskàt s beszéljen meg vele egy időpontot:))))))) b.x.ràs. oké ezzel el is köszöntem. Aztàn felhívtam az én dokim hàtha fogad. Màzlim volt! Probléma megoldodott!

2016. nov. 14. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Azért ez nem rendkívüli, az ivartalanítást minden általam ismert orvos, rendelő előzetes bejelentkezés alapján végzi, és nem ügyeleti időben.
2016. nov. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké de ez kicsit màs eset, mint amikor a sajàt macskàd viszed. És szerintem egy orvos elég az ivartalanitàshoz.
2016. nov. 14. 16:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Az időpont kérés meg elêg furàn jön ki egy vad kóbornàl. Próbàltam érdeklődni a macskànàl, hogy mikor lenne neki megfelelő, de az a beszédes fajta, futni jobban szeret.
2016. nov. 14. 16:20
 4/14 A kérdező kommentje:
* nem az a beszédes fajta
2016. nov. 14. 16:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet buta kérdés de ha miután megműtik útjára engeded mitől nem szakad fel a seb és/vagy fertőződik el?
2016. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Én akárhányszor megyek az állatorvoshoz, mindig dugig van a rendelő, tök mindegy melyik nap vagy hány óra. Nekem mondták a macska három hónapos korában, hogy ivartalanítás előtt kérjek időpontot, különben nem biztos, hogy egyből rendelkezésemre tudnak állni. Nem látok ebben semmi különöset. Jó el tudom képzelni, hogy esetleg bunkó volt az asszisztens, de mi olyan fura benne, hogy véges kapacitásuk van és időpontot kell kérni.


Még te sem úgy mész orvoshoz, hogy na akkor műtsél meg, hanem kérsz időpontot stb...

2016. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nem! Szépen bent éjszakàzott a radiàtor melett. Nappal is ott volt ma s 24 óra megfigyelés utàn ki engedtem. Viz kaja volt, étvàgya a végére megjött.
2016. nov. 14. 17:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó lécci skubizd meg kispesten a murmuczok rendelőt! Ott soha nincs tumultus. Sőtt
2016. nov. 14. 17:33
 9/14 A kérdező kommentje:
Épp ezért is furcsàlltam a szitut. Rà adàsul a kifogàs első körben a csak egy doki van bent ezért nem vàlalljàk. Van egy műtö asztal egy doki, még kell egy stàb is vagy mi a ...van?
2016. nov. 14. 17:41
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó,hogy egy orvos nem tud megműteni egy macskát, hanem arról,hogy az az orvos éppen rendel,tehát nem ér rá műteni,valószínűleg az előre bejelentett betegekkel foglalkozik.Tehát vizsgál/olt/kezel. A műtéteket mindig rendelési időn kívül végzik,nyilván előre egyeztetett időpontban. Én ahol eddig jártam a cicámmal minden rendelőben ez volt a módi. Neked viszont elismerésem azért mert elvittél egy kóborkát ivartalanítani, több ilyen ember kellene. :)
2016. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!