Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a cica?

Fred12345 kérdése:

Miért csinálja ezt a cica?

Figyelt kérdés
Van egy közel két éves lánycicánk. egy évet lakott panelben egy kutyussal együtt akivel kergetőzött ha tüzelt.Párom 3 hónapja elhozta őt is és a kutyust is családi házba hozzám.Mondván jobb nekik kinn mint a panelben. A Cicán megesett a szívem ezért lakásban tartjuk azóta is.Eleinte nagyon félénk volt, de aztán megbátorodott, viszont nekem az elejétől kezdve visszabeszél, nyávogva beszél ha a nevét mondom, vagy hogy gyere ide, vagy akármit. Többször szóltam rá mikor rosszat csinált hangosat ezt nem nagyon szívleli, sokszor elbújik előlem mikor be akarom vinni a szobába.Mikor odakapott a kajáért ami korábban nem volt jellemző rá akkor megpaskoltam a fejét mert párom is így szoktatta le anno erről. A kérdésem az volna hogy miért van az hogy bármikor szólok neki visszabeszél, nyervogva beszél, de csak hozzám, a család egyik tagjához sem beszél ,illetve páromhoz sem,csak hozzám. Régebben csak messziről beszélt vissza,de most már egész közelről is csak mondja és mondja.Ha ketten vagyunk ad puszit, de ha a párom is itt van akkor kizárólag hozzá bújik rajta alszik, nagyon anyás cica. Várom a tippeket.
2016. nov. 17. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen cicák, akik mindent kommentálnak és mindenről megvan a véleményük :)
2016. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám kb. 1 éve volt nálunk mire kialakult az,hogy mindent kommentál. Állítólag minél többet beszél az ember az állathoz, annál inkább fogja ő is hangjelzéssel kifejezni magát. Ez nekünk embereknek szól,mivel ők egymás között nem "beszélgetnek". Az enyém sokféle jelzést használ a nyávogáson kívül is.Egy idő után már kialakul a saját jelrendszeretek, vicces de már egy nyüsziből tudom mit akar a macska. 😊
2016. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad a nemed. Ha lány vagy, akkor azért inkább hozzád, veled "beszél", mert a magas hangokat jobban szeretik. Nekünk is van olyan cicánk, aki csak velem "értekezik", de észrevettem, hogy olyankor én is magasabb hangon szólok neki.
2016. nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok :)
2016. nov. 17. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!