Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elpatkolok össze zárva egy...

Ha elpatkolok össze zárva egy lakásban a cicáimmal és csak egy hét múlva találnak rám, az idő alatt ehetnek belőllem a macskáim?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag volt példa ilyen esetre, de hogy igaz e, azt nem tudom.
2016. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, ha végképp nem találnak kaját, az ösztön felülírja a gazdiszeretetet. Anno olvastam, hogy a statisztika szerint ilyen esetekben a macskák hamarabb kóstolják meg a gazdit, mint a kutyák.
2016. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cicák éheznek, igen. Az életösztön nagy úr- hiába szerettek, éhen halni nem fognak ha van ehető dolog- akár holttest a közelben.
2016. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ők úgy fogják fel, hogy már csak egy nagy, élettelen testtömeg vagy.

A természetbeli normális életösztön, hogy ha más kaját nem találnak, bizony téged fognak előbb megenni, és nem egymást.

A fajfenntartás alapvető lépése.

2016. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy barátom halottkém, látott már olyan eseteket, amikor pl. a néninek több nap után az ajkait kezdte meg a macska.
2016. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Pfujjjj, de cukik. Imàdom őket. Ezek szerint ők is engem:/
2016. nov. 17. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádni imádnak, nekem is épp itt ül a vállamon a macskám.

Ez viszont nem jelenti azt, hogy meg is halnának, csak hozzád ne nyúljanak, amikor te már eleve halott vagy...

hidd el, nem egyszer történt, és fog is még megtörténni, hogy egy valahol ottrekedt, éhező ember a halott társát kezdi meg.

Ennél már erkölcsileg is feljebb áll, ha a macska téged zabál fel, mert nem vagy fajtársa, nem kannibalizmus.

2016. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es, gondolom, létfenntartást akartál írni. A fajfenntartás ugyanis a szaporodásról szól...
2016. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

A másik ember is megeszi a halottat, ha nincs más lehetősége, és elég erős az életben maradási ösztöne. :D


Amúgy ilyen "egyszer olvastam" meg "hallottam róla" sztoriknak nem hiszek, 1 hetet kibír éhen egy macska, azt meg nehéz elképzelni róluk, hogy egy bűzlő hullát kezdenének rágcsálni. De ki tudja. :D

A disznók biztos, hogy rögtön megkezdenének. :D

2016. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as, valóban azt akartam írni, köszi, hogy szóltál.

Ezért nem érdemes gépelés közben telefonálni, az ember nem figyel oda, hogy mit hord össze :D

2016. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!