Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított macskáknak...

Ivartalanított macskáknak való alutasakos tápot szabad adnom az ivaros macskáimnak?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre hogy véletlenül ivartalanított macskáknak való tápot vettem és úgy tudom ezeknek kevesebb a fehérje tartalma. Szabad-e ettől függetlenül megetetnem vele a 2 és 4 hónapos macskáimat? És ha igen többet kell hogy kapjanak mint az ivartalanított cicák?
2016. nov. 17. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A 2 és 4 hónapos macskáidnak alapból fél éves korukig minimum kölyök tápot kell enniük. Ez meg nem kölyök táp. Tedd el későbbre!
2016. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kölyök tápot kapnak de szoktam keverni nekik alutasakossal.
2016. nov. 17. 18:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Alutasakosból is kölyköknek valót vegyél.
2016. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer véletlenül felmarkoltam 3 alutasakos felnőtt macskatápot, mert oda volt dobva a kölyök alutasakok mellé, és kívülről majdnem ugyanúgy néznek ki. Otthon vettem csak észre, úgyhogy én simán odaadtam a 3 hónaposnak, ugyanúgy megette, nem lett semmi baja tőle. Ha esetleg éhes marad, adj neki még egyet.
2016. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem odaadom nekik ezt is bekeverve kölyöktáppal. Csak nem lesz bajuk. Már ettek nyers májat is vagy mit.
2016. nov. 18. 10:57
 6/8 anonim válasza:
Bekeverve pláne, de simán is odaadhatod, legfeljebb úgy csináld, hogy váltogasd másik kajával. :) Igaziból minimálisak a különbségek az egyes tápok között. A mennyiség is maradhat ugyanannyi, az én cicámnak annyit adok, amennyit megeszik, általában egyszerre egy alutasakosnak a felét.
2016. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem lesz tőle bajuk, de az utolsó hülyeséget írt... Ha össze-vissza eteted Őket, attól is kialakúlhat alergia. Valamint tápok és tápok között óriási különbségek vannak! A whiskasban 4% his van az Applawsban 10x ennyi.
2016. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az a hülyeség, ha egy egészséges macskát betegnek kezelsz és gyógytápokkal tömöd. Nem attól lesz allergiás, ha sokfélét kap, hanem pont attól, ha egyfélét, értelemszerűen, ugyanis ahhoz sokszori ismétlődés kell, hogy kialakuljon az allergia egy egészséges állatnál. Nyilván nem azt javaslom, hogy egy 1 év alatti cicának valaki következetesen senior kaját adjon,de ha egyszer-egyszer becsúszik, még attól se lesz baja. :) Nem kell ezeket a gyártói ajánlásokat olyan véresen komolyan venni, az egész elsősorban üzlet. :)

Amitől viszont valóban beteg lehet a cica, az a tehéntej rendszeres fogyasztása.

2016. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!