Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskán bolhanyakörv van...

Ha a macskán bolhanyakörv van és fent akad valahol, akkor a nyakörv szétnyílik, vagy annyira rugalmas, hogy ki tud bújni belőle? Nem tud megfulladni benne, ugye?

Figyelt kérdés
Köszönöm

2016. nov. 20. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
De, megtud fulladni. Szabadon bóklászó cicára sose rakj ilyent
2016. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Panzit ne vegyél, azt irja hogy 2,5 kg- os cicànàl màr el szakad az irdalàsoknàl. Az enyémet majdnem megfojtotta, még jó hogy épp ott voltam. Aztàn dühömbe le teszteltem, 5 kg nàl szakadt csak el. Az én cicàm4 kg
2016. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb cseppet hasznàlj. #2 voltam
2016. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A korrekt nyakörvek biztonsági zárasak. ha beakad a cica vele, kiold, kinyílik.
2016. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
#4: valóban jobbak az önkioldós nyakörvek, de az sem 100%- os mert ha kva. nagy peche van és pont a kioldónàl akad be akkor az életbe nem nyílik szét. De ahhoz tényleg nagy pech kell az igaz.
2016. nov. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

kinti cicán soha ne legyen nyakörv.nálunk a kerítésbe akadt be egy idegen cica. levágtuk róla a nyakörvet,utána fertőtlenítést kapott,antibiotikumot,de sajnos másnapra meghalt a sérüléseibe,amit akkor szerzett,amikor próbált kibújni a nyakörvből.

pedig észrevettük és szakszerű segítséget is kapott.

NE

amúgy is lófing a hatása, inkább a nyakra csepegtető bolhaírtókat ajánlom.

és legyen chip a cicában,legyen ivartalaníva. így lehetőleg nem kóborol el nagyon . mert sokan emiatt is erőltetik a nyakörvet,hogy látszódjon,hogy van gazdája.

de annyit nem ér,hogy belehaljon.

tényleg nem ajánlom. lakáson belül lehet , ott csak észreveszitek hamarabb,ha beleakad valamibe. de ha kinti cica,akkor nem tudod nyomon követni, lehet 3 házzal arrébb akadt be neki.

2016. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is ettől féltünk így inkább cseppet használunk.
2016. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!