Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek egy lakásban...

Szerintetek egy lakásban tartott macseknak a parkban való sétáltatása, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Vagy, ezzel ne foglalkozzak..
2016. nov. 22. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. miért lenne az? De akkor még sosem próbáltad sétáltatni? Mert nem egyszerű dolog felnőtt macskát rávenni :) Egyébként ismerek olyat,aki sétáltat és nem ciki. Csomóan odamennek hozzájuk. De ez erősen macska függő!!!!Nem mindegyik alkalmas rá.
2016. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi házunk közelében is van egy bácsi, minden este tíz körül sétáltat kettő macskát. Megnézik, mosolyognak, senki nem inzultálja.
2016. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Én is szívesen sétáltatnám az enyémet, hogy néha levegőzzön, de ő teljesen kikészül idegileg, ha hám van rajta és idegen környezetben van. Próbálkoztunk, de annyira félt, hogy nem erőltettem. Viszont vannak cicák, akik szívesen sétálnak pórázon. Próbáld meg! Ha tetszik neki, akkor minden további nélkül sétáltathatod. Legalább világot lát :)
2016. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, viszont veszélyes lehet.

Csak olyan helyen próbáld meg, ahol csend, nyugi van és tuti, hogy nem bukkannak fel kutyák.

2016. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És csak hámmal! Ne pórázzal! (szökés miatt, a pórázból könnyebben ki tud bújni).
2016. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, rosszat írtam, tehát ne nyakörv+póráz, hanem hámmal, bocsi
2016. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se ciki, de tênyleg macska függő. Ismerek egy bàcsit aki a kutyàjàt sétàltatja s a kutya mögött sétàl velük a cica, szabadon, hàm nélkül, a bàcsi elmondàsa szerint ezt a cica talàlta ki, hogy velük tart minden alkalommal, nagyon cukik:)
2016. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!