Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet ez? A hugommal...

Hogy lehet ez? A hugommal cicák közt nöttünk fel, ugy értem mindig volt cicánk. És ö utálja őket.

Figyelt kérdés
Gyermek koràban szetette őket, negatív tapasztalata soha nem volt, egyszerüem pàr éve utàlja, magyaràzatot nem tud rà mondani hogy miért. Gyülöli az én cicàmat is, ha meglàtja ezt mindig el is mondja, de az okàt nem. Illetve annyit mond hogy lövete nincs miért csak utàlja. Tàn a pàrja befojàsolàsja arra tudok gondollni, mert ő nem csak gyülöli hanem nevetve mesélte, hogy gyermek korukban gyujtogattàk fel a cicàkat a tesójàval.;(((

2016. nov. 22. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmas, amiket írtál az ő párjáról... Próbáld észhez téríteni a tesódat... nem értem, hogy képes ilyen emberrel együtt élni, sőt "szeretni".... :(


Egyébként ha nem befolyásolás okán alakult így, serdülő kor esetére egyes klasszikus pszichológusok felvetettek magyarázatot: a pókfóbia, valamint a szőrös jószágtól való undor megjelenhet a nemi szőrzet megjelenésével azon lányoknál, akik lelkileg nem tudják hova tenni ezt a testi folyamatukat, vagy zavarja őket (akár ha tudat alatt zavarja őket, miközben tudatosan fordítva hiszik önmagukról akár).


De biztos számos más esetben más pszichés oka van. Ez az egyik lehetséges, bár, mondom, inkább csak kamasz lányok között jelenik meg ez a verzió.

2016. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hamar megdöglik a kedves párja, ilyen aberrált barmok járkálnak köztünk, szuper... mondjuk engem befolyásolni nem tudna a párom semmiben, de mondjuk ilyen alak nem is lenne a párom, az is biztos. A húgod is jó nagy hülye, ha mindig elmondja, hogy utálja a TE cicád. Azért a TIÉD, és nem az övé, minek kell elmondani állandóan?
2016. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Például kisnyulat vagy más szőrös házi kedvencet is utál? Mert ha igen akkor az 1. válaszban leírt verzió a magyarázat.
2016. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem kamu, a húgod pasija pszichopata. A húgoddal meg nagyon el kéne beszélgetned, hogy észhez térítsd. Az sem kizárt, hogy a csávó őt is bántja, csak nincs mersze kilépni ebből.
2016. nov. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden àllatot utàl, és elég agresszív ember. Màr próbàltam le beszélni a hugomat erről az alakról, de védi imàdja.
2016. nov. 23. 07:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval nem csak a szőröset, hanem a tollasat is.stb.
2016. nov. 23. 07:56
 7/8 A kérdező kommentje:
A hugom csak a macskákat gyűlöli említette hogy hörcsögöt tartana, csak a párja nem engedi. Semmilyen állatuk nincs.
2016. nov. 23. 09:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos vagyok benne, hogy a húgod párja tart állatokat. Ő egy tetves szemét. Vagy a tetű nem állat? Szerintem értelmesebb lény a tetű, mint az a srác.
2016. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!