Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Acana vagy Applaws macska...

Acana vagy Applaws macska tápot vásároljak?

Figyelt kérdés

Befogadttam a nagyszüleim szomszédjában született egyetlen túlélő cicust, 4 hónapos és nőstény, ivartalanítva is lesz. Szobacicaként tartom panelban, de hamarosan elköltözök kertesházba, ott szeretnék majd a kertbe IS ki alakítani neki egy kisebb le kerített részt. Ő az első állatom valaha, szeretnék neki minnél jobb minőségű tápot adni, az alábbiak azok melyek árban pont beleférnek, ezért kérlek drágábbakat ne nagyon írjatok! És légyszí magyarázatot is írjatok, hogy melyik miért jobb nem igazán értek az ilyesmihez. Előre is köszi!


Acana Wild Prairie Cat:

Összetevők:

Friss csirkehús (18%), szárított csirkehús (17%), szárított pulykahús (9%), friss pulykahús (6%), csirkezsír (5%), csicseriborsó, lencse, szárnyasmáj (5%), filézett amerikai folyami sügér (4%), zöldborsó, zöld lencse, egész tojás (3%), heringolaj (3%), lucerna, szárított tengeri alga, tök, vajtök, spenót, répa, alma, körte, áfonya, cikóriagyökér, pitypang, kamillavirág, mentalevelek, gyömbér, köménymag, kurkuma, rózsalevelek, mélyhűtött csirkemáj, mélyhűtött pulykamáj, mélyhűtött csirkehús, mélyhűtött pulykahús.

Adalékanyagok:

Tápértékkel rendelkező adalékanyagok:

A-vitamin (15.000 NE/kg), D3-vitamin (2.000 NE/kg), vas (40 mg/kg), jód (3 mg/kg), réz (13 mg/kg), mangán (14 mg/kg), cink (150 mg/kg), szelén (0,3 mg/kg).

Technológiai adalékanyagok:

Enterococcus faecium, NCIMB10415 (600 x 10^6 CFU).



fehérje 35.0 %

nyerszsír 20.0 %

nyersrost 3.0 %

hamu 7.0 %

kalcium 1.2 %

foszfor 1.0 %

magnézium 0.1 %

Omega-3 zsírsavak 0.5 %

Omega-6 zsírsavak 3.0 %

taurin 0.2 %

metabolizálható energia 4060.0 kcal

EPA / DHA 0.1 mg


6.8 Kg/12 990 Ft


Applaws kitten:


Összetevők:

Szárított csirkehús-liszt,(62%), darált csirkehús (17%), burgonya, sörélesztő, répa-apríték, sült csirke-szósz (1%), lazacolaj, vitaminok és ásványi anyagok, szárított tojás, cellulóz növényi rostokból (0,03%), főzősó, kalcium-karbonát, tengeri alga/hínár, áfonya, DL-metionin, kálium-klorid, yucca-kivonat, citrus-kivonat, rozmaring kivonat.

Adalékanyagok:

Tápértékkel rendelkező adalékanyagok:

A-vitamin [retinol-acetát] (27.850 NE/kg), D3-vitamin [kole-kalciferol] (1.200 NE/kg), E-vitamin [alfa-tokoferol-acetát] (615 mg/kg).

Nyomelemek:

Szelén nátrium-szelenitből (0,13 mg/kg), jód vízmentes kalcium-jodátból (1,75 mg/kg), vas vas-szulfát-monohidrátból (80 mg/kg), réz réz-szulfát-pentahidrátból (48 mg/kg), mangán mangán-szulfát monohidrátból (38 mg/kg), cink cink-szulfát-monohidrátból (135 mg/kg).

Technológiai adalékanyagok:

Természetes eredetű, tokoferolban gazdag kivonatok.


fehérje 38.0 %

nyerszsír 20.0 %

nyersrost 2.1 %

hamu 10.5 %

kalcium 2.3 %

foszfor 1.5 %

Omega-3 zsírsavak 0.8 %

Omega-6 zsírsavak 3.8 %

taurin 2000.0 mg/kg


7.5 Kg/12 990 Ft



2016. nov. 23. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Applaws. Áérték arányban jobb, magasabb a fehérje és kalciumtartalma, és ami fontos van kölyöktápjuk. Kb 10 hónapos koráig kölyökkel kéne eteteni. Viszont nem mi döntünk, hanem a cica. Így azt javaslom elsőre nem vásárolj egy 7 kilós kiszerelelést, nehogy a nyakadon maradjon.

Amugy mi applawssal etetünk, cicák és én is meg vagyok vele elégedve, nekem sem az acana, sem a hills nem fogyott, előtte royalt kaptak de az meg még ugye gabonás...

Mind1 melyik márka válik be, mert mind2 jó :)

2016. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maxitabi ***** válasza:

Nekem szimpibb az első összetétele,mivel az applawsban van krumpli... minek egy ragadozónak??

De az applaws is nagyon jó!!

2016. nov. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is az Applaws vált be,az Acanát nem szerette a cica. Nem bánom mert magasabb a hústartalma, és kedvezőbb az ára is. Szerintem egyébként az Acana is szuper táp,rossz döntést nem hozhatsz. Maxi, nem vitázni akarok de szerinted rózsalevelekre szüksége van a macskának? ☺
2016. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ismertem az Applaws tápot, Acanával etettem.Szerette a cicám, aztán Purina ProPlant eszik most De az összetétele miatt ki fogom próbálni az Applaws- ot!!! Nagyon jó táp lehet, magas fehérje és zsír tartalommal és !!! Magas E vitamin tartalommal! Ez nagyon sokat számít az emlősök kölykeinek növekedéséhez,hormonszabályozáshoz,és a megfelelő nemi érésbez
2016. nov. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Maxitabi ***** válasza:

:)) másra sincs szükségük..

Ajánlom még:száraztáp: wildcat, leonardo némelyikét, feringa, granatapet (ezek germánok), N & D, taste of the wild,porta 21 némelyikét- én esküszöm a gabonamentesre.

2016. nov. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!