Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti Szilveszterkor bezárjátok...

Ti Szilveszterkor bezárjátok a lakásotokba a cicáitokat? Azokra gondollok akiknek kinti, vagy kinti- benti cicájuk van.

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én nem birtoklok macskát, de bezárnám, ha lenne, mert felelősségteljes állattartó vagyok. Azt hiszem valahogy így mondják.
2016. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem zárom be, kedve szerint jön megy. Még sosem hallottam olyanról, hogy egy macska elszökik a tüzijáték miatt, ez a kutyák specialitása, bár nekem azok sem félnek - nevelés... Mostani macskám 8 éves, előtte is volt pár, sosem volt ilyen gondom.
2016. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A kutyákat ma már sajnos be kell, annyira pokoli a hanghatás a tüzijáték legalizálása miatt. A cicákat pedig szerintem érdemes, de nyilván nem vesznek el mint a kutyák. Csak esetleg annyira megijednek, hogy kiugranak az autó alá vagy ilyesmi.
2016. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2016. nov. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen! Véletlenül sem szeretném, hogy a hangoktól rettegjen, vagy elmeneküljön, mivel már így is öreg. De én az istállóba zárom be, elég nagy helye van, fedett, tud ott is wc-zni, van kitéve kaja, víz, és van mozgástere is, és ott sincs egyedül.
2016. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A macskát nem, viszont a kutya bejött tavaly is, neki az 1. szilvesztere volt és nagyon félt, a cicának szintén első, de meg se rezzent, ugyanúgy játszott, ennek ellenére ő is bejött. Egyszerűbb volt így, mint utána neadjisten napokig keresni, ha elszöknek:/
2016. nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Még viharban is.
2016. nov. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2016. nov. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen! Az enyém főleg benti cica, aki néha kimehet tenni egy egészségügyi sétát :) tüzijáték es vihar esetén nemhogy bent van, de az ágy alá, egészen a fal mellé bújik be, annyira retteg.
2016. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mieink kintiek és nem szoknak félni a tüzijátéktól, meg amúgyis egy kicsi faluban lakunk, olyan sokan nem tüzijátékoznak. Szóval ők kint vannak, a pajtába bemehetnek, de nincsenek oda se bezárva. A házba nem is szeretnek bejönni, pedig amíg kicsik voltak, még kinti-bentiek voltak. A kutyáink viszont kinti-bentiek, szóval bent vannak ilyenkor.
2016. nov. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!