Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek is a legnagyobb...

Szerintetek is a legnagyobb biznisz a macskákban van?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 23:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A pinty, papagàly, kutya stb.àrukban nem làtok ekkora vàlasztékot, de lehet ez azért van, mert macskàsként főleg a macskàknak àrult termékekre fokuszàlok.
2016. nov. 24. 07:21
 12/18 anonim ***** válasza:

A kutyát a pinttyel összehasonlítani elég badar dolog, hisz sokkal kevesebb ember tart pintyet, mint kutyát.

A kutyához szerintem több felszerelés elérhető, hisz a kutya sokkal több mindent csinál, mint a macska: agility, séta, sportok, utazás. Az autós- és sétakellékekben pl biztos több dolog elérhető, mint macskák számára.

2016. nov. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
# 12 igazad van, de azokat hasznàlja is a kutya tehàt nem potyàra veszik meg, picit tudatosabban vàsàrolnak amennyire én làtom a kutya tartók mint a macska tartók. Magamból ki indulva is pl bemegyek egy nagyob àllatkereskedésbe, megveszem a cica részlegen azt amire tényleg szüksége van, majd elindulok a kassza felé s fura mod bele botlok a kutya kajàknàl egy cuki de dràga cicajàtékba, amit a sarokra biggyesztettek ki nekem direktbe, mert egyből jajjj de cuki hàt megy a kosàrba mig eljutok a kasszàig még vagy két hülyeséget megveszek na de làm a pénztàrnàl ott egy olyan juti fali amit még sosem vettem hàt jöhet az is a juti rudakon màr csak filózok àhh na az màr túl sok vagy még sem?:/?
2016. nov. 24. 07:50
 14/18 anonim ***** válasza:

A kutyásoknak is van csali kitéve a pénztárak mellé, itt tényleg az lehet, hogy azokat nem figyeled :) Pl pár kaja néhány konzerv képviseletében ismétlődik a kasszánál, na meg játékok.

Tudod, a kutyások azért költhetnek többet meg azért lehetnek tudatosabbak, mert a macska az macska. A kutya viszont ezerféle, kicsi, nagy, közepes, hobbikutya, munkakutya, táskába való kutya, tehát válogatni kell rendesen, mit veszel.

2016. nov. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igaz valóban van kis nagy közepes testű kutyáknak való dolgok tehát választék az van de akinek például nagy kutyája van az megveszi neki való dolgokat ha közepes vagy kicsi kutyus akkor az azoknak való kellékeket veszik meg nekik míg a cicàsok zőme telipakolja sok felesleges dologgal a kosaràt. Persze kutya tartok közt is van ilyen, de én ugy vettem észre hogy az eszetlen vàsàrlàs inkàbb a macskàsokra jellemző.
2016. nov. 24. 08:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Nos, ezt nem tudom. :) Meglehet.
2016. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább van biznisz a kutyában, kutyatartókban. Többen tartanak kutyát, mint macskát. Utóbbi időben egyre többen antropomorfizálják a kutyájukat, így mégtöbb mindent megvesznek hozzá.
2016. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A reklàmok is főleg a macskasokat célozzàk.
2016. nov. 24. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!