Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy fel eves cicank, aki...

Van egy fel eves cicank, aki meg nincs ivartalanitva es (ma szombat van) kedd ota bolyong a kornyeken. Ötletek?

Figyelt kérdés

Csütörtök este lattam ot eloszor par utcára tőlünk, "belakott" egy bokros részt, ott éldegél azota. Ha hivom, neha előbújik, de nem merészkedik tul közel es vegul inkabb elmegy. Próbáltuk mar mindenhogy. Legtöbbször egyedul, mert hozzam állt a legkozelebb. Sikerult vele kapcsolatba lepni, elég sok irányból megközelíteni a dolgot, de sosem sikerul közelebb hívni masfel méternél... vegul mindig megtorpan es elmegy. Látszólag jol van, élvezi a szabadságot, de egyre zilaltabb a tekintete... van barmi otletetek? Jonnek a fagyok es nem hiszem, hogy tul fogja elni... rettenetesen aggódom erte. Ket ejjelt toltottem "vele" a vaksötétben, de tobbet sajnos nem tudok, mert mar haza jott a kisfiam es nem hagyhatom otthon egyedul, tobb nappalt sem nagyon, mert muszaj mar dolgoznom... szóval kb holnap delutan az utolso lehetoseg...

kerlek osszatok meg velem a tapasztalataitokat, hatha segít...

Koszonjuk


2016. nov. 26. 16:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig hazajön, ha hívom. Ráadásul az éhség is hazahozza. A kisfiad nem bántotta véletlenül a cicádat?
2016. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt, hogy így fél tölletek? Mióta kezdett bujkàlni?
2016. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kandúr vagy nőstény? Azelőtt hol élt nálatok, a kertben?
2016. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bocsi làtom kedd óta. Nem lehet, hogy beteg? Valahogy fogd el s vidd dokihoz, de szerintem most nem az ivartalanítàs az elsődleges, ha beteg s azért bujkàl. Az utànna is rà ér, ha kezelték.
2016. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egészséges elméletileg, nem tudom, miert mehetett el. A kisfiam sokat játszott vele, de soha nem karmolta ot meg a cica, tehát annyira nem lehetett ellenére a jatek... nagyon nyugodt volt, csodálatos természettel, ejjel a futott garázsban aludt, nappal bent vt velunk a hazban es amikor jo volt az ido, kiengedtuk, de legtöbbször azonnal jott, ha hívtuk...

Nem tudom elfogni, rettentő gyorsan elmegy es olyan sűrű bokrok koze bújik, hogy eselytelen.... varos legszele, már-már erdős resz

2016. nov. 26. 16:30
 6/18 anonim ***** válasza:
Valami kajával kellene odacsalni magadhoz és elkapni. Más ötletem nincs. Sok sikert!
2016. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A száraz eledel zacsijanak zorgesere is csak elokukkant 😕
2016. nov. 26. 17:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Kedd ota nem is eszik?
2016. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez érdekes.

A cica vagy beteg, vagy retteg valamitől, nagyon megijedt. De ha enni sem eszik, akkor inkább beteg.

Nem tudom, hogyan, de valahogyan be kéne fogni őt.

Végső esetben élvefogó csapdát lehet kihelyezni, amit a gyepmestertől, menhelyektől lehet kérni kölcsön.

2016. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Élvefogó ötletért hálám!!!!

Azt hiszem, nem lesz mas megoldás. Ezzel legalabb tuti

2016. nov. 26. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!